I když jejich partnerství málem ztroskotalo, Kate učiní objev, který všechno změní. (Disney+)

darthvader77

Yelena a makaŕóny jsou highlightem celé epizody. Je tady trošičku eror kontinuity s Black Widow uvidíme, jestli další epizoda vyřeší. Celkově nemám rád jak z Kate je v podstatě stalker a hodně vtipných momentů je natahovaných a trošičku trapných. Ale epizoda jako celek drží takže stále dobrá zábava. ()

Martrix

Nijak mi nevadí, že se v této epizodě hodně mluvilo a byla taková spíš "na volnoběh". Tvůrci si co se akce týče, v předchozích epizodách svoje odvedli, takže trochu smysluplných dialogů přišlo vhod. Navíc jsme se díky nim dozvěděli (potvrdili si) zajímavé věci. Diváci byli stejně napnutí jako kšandy, co se vyvrbí s Jelenou a jestli se už teď objeví ON, takže to mírné zvolnění bylo šikovné a slibuje vypečenou gradaci v posledním díle. Přesto mám jednu velkou výhradu. Pokud dostanu za úkol najít černé vdovy a fouknout jim do ksichtu plyn, aby mě nesejmuly, tak zcela jistě nepříjdu k jedné z nich domů a neřeknu ahoj, přišla jsem ti pomoct. To bylo tááák pitomé. Ostatní drobnosti, jako je hloupě znějící ruský přízvuk Jeleny (neměla by tu roli hrát Ruska, podle současné politiky?), nebo procházky po NY s obrovským lukem a šípy, návštěva Jeleny u Katy... . Trochu to kazí dojem ze zatím velmi slušné práce scénáristů. Ale možná jsem dnes jen přehnaně kritický a dělo se to i předtím. ()

johnsnow

Zasek slabší part. Ono už úvod s pičou jelenou pôsobí najprv dobre ale scéna s kobercom to pošle do zadnice. Rozhovor tej piči a Kate je tiež o prde keďže je prekladaný fórikmi, ale aspoň súboj na parkovisku s Mayou kde náš Hawkeye zase navlečie roninský suit má grády. A v závere dorazí na fotečke Kingpin a zistíme, že tou sviňou v pozadí je Katina matka, nie fúzač. ()

William_

Sakra proč to nešlo takhle už od začátku? Mohli se vykašlat na zdlouhavé a nudné epizody, vměstnat je do jedné a seriál by měl 4 fakt kvalitní epizody. Přijde mi, že koukatelná je opravdu až ta druhá část seriálu. A teď už k samotné epizodě. Florence Pugh ukazuje že je PANÍ HEREČKA a s přehledem zvládá i východní přízvuk, aniž by divákům bylo trapně. Děj konečně dostává spád a konečně mě zajímá co se s postavami stane, a kdo si dá příště do držky. Nesmím zapomenout na parádní atmosféru a tentokrát i kameru. ()

Milano33

Po minulej potýčke na streche došlo k ráznemu rozkolu Hawkeyea a Kate. Každopádne, ani týchto pár ťažko znesiteľných slov a krívd neodradili Kate v tom, aby koniec koncov opäť pribehla Clintovi na pomoc. Slovnú konfrontáciu Yeleny a Kate som si náramne vychutnal, bola primerane zábavná i mrazivá. Yelenin ruský prízvuk je sexy, i jej hlášky ma pobavili. Súboj Robina s Mayou bol velice nápaditý a predovšetkým kontaktný, kedy sa bojovalo telo na telo a bol cítiť skoro každý úder. Koniec tejto epizódy mi urobil takú obrovskú radosť, už som prestal dúfať, že sa toho ešte niekedy dočkáme. Bolo veru skvelé vidieť po rokoch znova Kingpina, už naozaj len ten Daredevil chýba k naprostej spokojnosti. Našťastie, nedávne potvrdenie návratu Charlieho Coxa do role Matta Murdocka ma naplnilo entuziazmom. ()

• V počáteční scéně můžeme slyšet tentýž zvukový efekt jako ve filmu Black Widow (2021), když Yelena (Florence Pugh) dostala protilátku. (Kubaaa97)