Odhalení tajemství a jistých pravdivých okolností vyústí v bitvu proti dvěma nepřátelským silám. (Disney+)

oveckaoa

Nejslabší díl tady už to nezachrání ani akce jelikož je tam tak zhruba 3 minuty. Na to, že je to 4 díl ze 6 tak stále stojíme na místě a místo, aby to odpovědělo otázky co série nabízí neodpoví to na nic tak, že tipuji, že to dopadne jak s Lokim a bude se vše řešit až v posledním šestém dílu nebo to vyřeší v seriálu Echo, který se chystá. Potvrzuje se to co jsem psal v minulých komentářích zápletka je tupá a jen se uměle natahuje. Zbývá otázka co pochválit v podstatě opět  Kate  ,která na mě působí lepším dojmem než Hawkeye a Black Widow (tohle není spoiler herečka je i v kástingu  a byla avizovaná v 3 díle). Nejlepší komentář Malyszs  P.s. proč si Hawkeye nedošel pro ty šípy sám však je to Avenger a zachránil svět jak je ostatně řečeno snad v každém díle nejspíše by mu je daly ochotně a bez keců chápu, že tepláková mafie má všude asi ty kontakty, ale pochybuji, že by si pro něho šla na policejní stanici. 40 procent ()

dO_od

// "This has gotten very real, very quick." Více než polovina za námi a z Hawkeye se díky tomu výbornýmu balancování mezi vánoční komedií, dramatem a superhrdinskou akcí stává rychle můj letošní favorit mezi marvelovskými seriály. A čekám, že příští týden se fanoušci dočkají díky premiéře Spideyho hned dvojité porce překvápek. ()

Kaka

Velmi krátká, rychlá a dynamická epizoda. Obstojný balanc mezi rodinnou vánoční komedií a postupem času stále temnější komiksovou akčňárnou, která sice není nikterak extra dobře sestříhaná a áčkovým filmům se nemůže rovnat, avšak pořád je to docela slušné udělané řemeslo. Zde ještě navíc bonus na konci, kdy se z ničeho nic objeví velmi velmi zajímavá postava. ()

filmfanouch

Čtvrtá epizoda seriálu Hawkeye je vyvrcholením druhé třetiny, tedy přípravy na finální fázi. Pořád zůstává vánoční akční komedií, kde ovšem nadále fungují i vážné momenty a to je dobře i díky faktu, že minulosti se prostě utéct nedá a ta Clinta Bartona přeci jen dožene.   Hawkeye má nadále solidní akční stránku, která se nadále drží více při zemi než většina ostatních marvelovek. Jeremy Renner je nadále v solidní akční formě a nadále se potvrzuje, že obsazení Hailee Steinfeld bylo výborným rozhodnutím. Jejich vztah mentora a žáka je v této epizodě ještě více zpevněn a to především ve finále, které ukazuje, že Clintovi na jeho fanynce a potencionálním nástupci jednoduše záleží.   Režijní dvojice Bert a Bernie nadále předvádí v akčních scénách solidní práci a choreografie akčních scén je nadále skvostná, což je důležité i díky tomu, že se objeví zcela nová významná postava, která se rozhodně nenechá zahanbit. Právě ona se ukáže nejen jako fyzická hrozba, ale také hrozba, která může Clintu Bartonovi po psychické stránce pořádně zavařit. Nadále se v rámci Marvel Cinematic Universe ukazuje, že i když v Avengers: Endgame zachránili Avengers spousty životů, vše má svojí daň. A Clinta Bartona v posledních dvou dílech čeká krom fyzické náročnosti právě i nevyhnutelné vyrovnání s minulostí.   Hawkeye ve své čtvrté epizodě prostě nezklamal a láká na závěrečné dva díly, které zcela pravděpodobně vytasí další trumfy a dva lukostřelce vypustí do nabitého finále. Vánoční atmosféra přes to vše ovšem pořád funguje a pes Lucky je prostě pořád neodolatelný. Příští týden bude sice pátá epizoda Hawkeye zastíněna premiérou Spider-Mana: Bez domova, i tak se dá ovšem čekat, že i pátá epizoda Hawkeye předvede velké věci..... ()

PauloZ

Nemůžu tomu přijít na chuť. Je to divný mix akce, komedie a laciných bitek, které nejsou ani moc efektně natočené a celé mi to přijde cílené dost pro mladé publikum. Pár hezkých scén se najde, ale jinak rozhodně nejslabší z těch po Avengers Marvel serialů. Asi jsem si to neměl pustit po Arcane, protože tohle teď působý jako takový sranec trošku :-D ()

William_

Má to Florence Pugh, tím pádem už jen z tohoto důvodu se jedná o jednu z těch lepších epizod. Samozřejmě i to ostatní mi přišlo daleko lepší a vymezenější než v předešlých epizodách. Více napětí, akce, a u konce to bylo takové správně špionážní. Dobrá práce, snad stoupající kvalita znamená, že se dočkáme kvalitního závěru. ()

Milano33

Opäť sa sústreďuje drvivá väčšina pozornosti na budovanie vzťahu medzi Clintom a Kate, čo kvitujem. Hawkeye je síce do seba uzavretý, ale v prítomnosti Kate sa konečne otvoril. Ich spoločné chvíle boli naozaj hrejivé, takýto osobnejší prístup k postavám sa mi rozhodne páči. Práve k tým najlepším scénam patrili ich intímne konverzácia a samozrejme aj oslava predvianočných dní. O tom viac ma ich rozchod na konci zamrzel. Každopádne, samotná akčná sekvencia na streche vrátane toho vlúpania, ktoré to celé predznamenalo, boli taktiež veľmi pôsobivé. Avšak pravdupovediac, ten príchod Yeleny bol trošku nedotiahnutý do konca, osobne som si jej návrat predstavoval inak. A tiež ma sklamalo, že Yelena sa iba ukázala a ani chvíľku s nami nepobudla, nuž, zle načasovanie. ()

LachtanShows

Hailee Steinfeld to tu fakt nehorázně sekne a dost se snaží, aby jí mohla fanbase Hawkeye přijmout, co ale díl střílí do raketových výšin, je poslední minutka s mnou nejočekávanějším momentem celého seriálu. ()

gumbo

Nějak začínám mít obavy, že tohle neskončí dobře. Tak nějak se nikam nehýbeme, Kate začíná být už opravdu otravná a rádobyvtipných postaviček už je tam nějak moc. Ještě se to dá zachránit, ale bude to muset být opravdový scénároisrtický majstrštyk v těch posledních dvou dílech. 50% ()

tomik99

Tak já nevím. Tentokrát spíše dávám 80% z lítosti. Nic moc se tam nestalo samozřejmě až na budování vztahu Kate a Clinta. Jejich vánoční dýchánek byl fajn, ale zbytek nic moc. O Jackovi toho víme prd. Maya je svým pohledem vážně nepříjemná a ona zmíněná postava, o které tady hovoříme už týdny, se objeví a zase nelogicky zmizí... takové nedotažené. ()

aR3Zz

Líbí se mi to čím dál více! Asi nejvíc mi imponuje fungující chemie mezi dvěma hlavními hrdiny. Ale také záporáci se vybarvují a jsou povedení, byť si člověk zatím není jist, kdo je hodný a kdo zlý, což je rovněž dobře. Akce fakt povedené, příběh zajímavý a hezky odsýpá. 90% ()

darthvader77

Není to můj šálek kávy se vším tím dramatem mezi Hawkeyem a Kate, které je trošičku moc tlačení na pilu a otravné, takže horší než předchozí epizoda. Nicméně moje favoritka Yelena je tady takež to je dobré. Nejhorší leč stále solidní epizoda. ()