Hned jak Clint a Kate uniknou před novou hrozbou, spojí se proti sílícímu zločineckému spiknutí. (Disney+)

Milano33

Newyorské prostredie, kriminálne podsvetie a street-level hrdina, čoraz viacej to v niektorých ohľadoch začína pripomínať Daredevila. A pevne dúfam, že teasovaný Kingpin sa nakoniec predsa len ukáže, bol by to naozaj skvelý pocit ho znovu vidieť. Tentoraz už neviem vynachváliť precíznu akčnú stránku, sprvu ma ohúrili tie Hawkeyeove akrobatické kúsky, avšak tá naháňačka automobilov to povýšila na ešte vyššiu úroveň. Predovšetkým kvitujem ten one-take záber, ktorý bol vážne dychberúci, ďalšia očividná inšpirácia Daredevilom. Táto naháňačka veľmi solídne pracovala s napätím, ale i podareným humorom, ktorý tkvie z neskutočne zábavnej interakcie medzi Clintom a Kate. Hlášky mi ozaj sadli, či už narážky na všestranné funkcie šípov alebo jednoduché vyvenčenie psa. ()

oveckaoa

Všechny 3 díly jsou na jedno brdo (proto použiju stejný komentář ke všem)  jedna akční scéna co je solidní a zbytek prázdnota. Působí to na mě jako zatím nejslabší seriál z tohoto roku (neviděl jsem WandaVision a ani nechci) . Je smutné jak málo lidem stačí ke štěstí kdyby to natočilo Dc tak každý tu nadává , že to točí Marvel skoro každý se z toho udělá. ()

Vidly10

Skvělé využití šípů, interakce hlavních protagonistů a i emoční scéna s Nathem. Možná mi trošku vadí Clintovo chování v určitých situacích, ale to je minimum. Co je bohužel na tomhle seriálu hodně znát je rozpočet, a to hlavně ve scéně při autohoničce (to ovšem vynahrazuje skvělý one-take záběr). Zajímá mě co bude dál a setkání dvou postav na konci snad bude takové jak ho očekávám. ()

kenkaku

Tohle je mazec. Kdo viděl Daredevila, musí poznat hlas Vincenta D'Onofrio i po jedné větě a tím pádem i co to pro seriál znamená. A mazec pokračuje i dál (ta narážka na komiksový kostým Hawkeye byla fenomenální). Tohle je Hawkeye, kterého jsem čekal a jaký doufám, že bude až do konce. Pozn.: “nerozmlátím Challenger z roku 72”, je něco co jsem si přál slyšet ve filmu/seriálu celý život. ()

MiniMinion

Zatím bezpečně nejlepší epizoda, skvělý mix akce (honička v autě přímo vytažená z Fractionova komiksu je už teď jedna z mých nejoblíbenějších akčních sekvencí v phase 4), emocí (Clintův rozhovor se synem mě až překvapivě dojal) a humoru (Clint a Kate jsou spolu úžasná dvojice a jejich hašteření mě nepřestává bavit). Maya Lopez alias Echo dostává skvělé into, které výborně představuje její postavu a origin, ale také nastiňuje hlavního záporáka celé série… myslím, že všichni víme, o koho jde :). Celkově žeru vibe celého seriálu, srdečná akční komedie zasazená do vánočního New Yorku… miluju to. 9/10. ()

• Umírající otec Mayi Lopez / Echo (Alaqua Cox) zanechá na jejím obličeji krvavý otisk dlaně na obličeji, který je v bílé barvě jedním z jejích poznávacích znaků v komiksech. (NiWi)
  • Píseň hrající během automobilové honičky je „Mad Russian Christmas“ od Trans Siberian Orchestry. (NiWi)
  • V jedné scéně si můžeme všimnout zavřeného obchodu KB toys. Tento řetězec obchodů s dětskými hračkami skutečně existoval a v roce 2009 zbankrotoval. (Kubaaa97)