Clint musí pomoct Kate vymanit se z vlivu Teplákové mafie a záhadné vraždy. (Disney+)

jirikzaboj

Epizoda skáče rovnou do děje a nenechává nám pohled na postavy blíže a nějaký rozbor charakterů taky stále chybí a to jsem očekával, že od Clinta jako toho “nejobyčejnějšího Avengera” budeme mít pořádnou dávku emocí. Tady vypadá dost vyprahle a smutně. Chápu, že ztratil milovanou Nat, ale zároveň se mu vrátila celá rodina a to tak nějak s člověkem může víc zacloumat. Kate se zatím taky drží dost zpátky a Hailee jsem viděl hrát už lepší role a v lepším rozpoložení. Celkově je to takové dost neslané a ani vedlejší postavy, nebo zárodek příběhu tomu nepomáhá. Nad vodou drží atmosféru jen New York a vánoce. Třetí epizoda už bude v polovině seriálu a je opravdu na čase, aby se to nakoplo. Prozatím nejhorší start ze všech letošních MCU seriálů. ()

warrenur

Hm,... k zanrom tohto serialu by som dopnil - "komedia", vynal by som "dobrodruzny" ->hoci ho priradili serialu "Arrow", kde bol lukostrelec, neznamena automaticky, ze patri aj tu. :) Kedze nam v tejto epizode nezvratne ukazali, ze sa bude jednat o "usmevnu" odlahcenu zalezitost vyhradne pre fandov, ktora sa neberie vazne (vid. napr. teplakova mafia), neprekvapila ma snaha o priblizenie LARP-u pre nerdov. :) Venovali mu fakt priehrstie stopaze. Nemozem sa zbavit dojmu, ze samotnemu Renner-ovi a nie len jeho charakteru, to pripadalo otravne az trapne. Punisher u mna nadalej ostava jediny, vazne ponaty, scenaristicky i herecky skvelo spraveny marvelovsky serial. Toto je len x-krat luhovany cajik pre mraky fanusikov tohoto univerza. Dufal som, ze tvorcovia snad znovu vybocia z tej istej sablony "coolovosti" a aspon tomuto charakteru dopraju nieco silnejsie a prepracovanejsie. Dalsie casti zrejme s rychloposuvom..ak vobec. Sklamanie. 35% ()

oveckaoa

Všechny 3 díly jsou na jedno brdo (proto použiju stejný komentář ke všem)  jedna akční scéna co je solidní a zbytek prázdnota. Působí to na mě jako zatím nejslabší seriál z tohoto roku (neviděl jsem WandaVision a ani nechci) . Je smutné jak málo lidem stačí ke štěstí kdyby to natočilo Dc tak každý tu nadává , že to točí Marvel skoro každý se z toho udělá. ()

gumbo

Po dvou částech zatím průměr. Technicky opět marvelácký vysoký standard, choregrafie souborů to vypadá, že bude vynikající a je tu taky opět spousta pomrkávání pro znalce komixů a předchozích filmů a serialů z MCU. Ale to hlavní, tj. postavy a jejich jednání je zatím hodně ploché a někdy až křečovitě nesmyslné. P.S. Má ještě někdo stejně neurčitý pocit jako já, že ten pes je Nick Fury? :) ()

Milano33

Ukrutne pomalé tempo z predošlej, skôr rozbehovej epizódy sa aspoň čiastočne pozvoľna rozbehlo. Seriál však stále zostáva byť takým prostoduchým a naivným, síce to dokáže na chvíľu zabaviť, ale inak žiadna sláva sa nekoná. Každopádne, chémia medzi Hawkeyeom a Kate je božská, ich scény majú akýsi čarovný šmrnc, takže som celkom rád, že práve na ich vzťahu stojí celý príbeh. U čoho mi však srdiečko zaplesalo, bol LARP, to sa určite podarilo. Scény s Hawkeyeom, ako sa dostáva do role, bolo naprosto k popukaniu. A čerešničkou na torte bol ten súboj. A ten komický gang na mňa pôsobí dosť negatívne a potenciálna hrozba v mojich očiach zmizla. Hawkeye sa svojim vnúteným humorom žiaľ dobrovoľne pripravil o napätie. ()

• Moira Brandon byla v komiksech filmovou hvězdou, která po natočení několika filmů vyhořela a odešla do svého panství Palos Verdes. Toto panství později koupili West Coast Avengers a přeměnili jej na své nové ústředí. (Kubaaa97)
  • Na konci epizody zní instrumentální skladba legendární britské elektronické formace Depeche Mode nazvaná „Christmas Island“. Skladbu napsal Alan Wilder společně s Martinem Gorem. (Dangerous2)