Monica Rambeauová, ktorá má za úlohu vypátrať inteligentné zbrane, sa stratí. (Disney+)

Remivsremi

Velmi potřebná epizoda. Změna stylu, kupa pomrknutí, vnesení informací do tohoto mixu. Lovci easter eggů se z této epizody pomějí. Navíc jasná ukázka toho, že k pochopení následujících filmů v rámci MCU budete opravdu potřebovat sledovat i seriály, což bude pro některé lidí zásadní problém, když zatím ani Disney+ u nás oficiálně nenajdeme. Tvůrcům to zase poskytuje prostor k prohlubování postav i dějových linek. Myslím si, že jako diváci z toho budeme těžit. ()

ŠpetaMarek

Vetsina lidi bude hulakat jak to byl nejlepsi dil, ale na me byl vysvetlujici az moc. Navrat dvou postav z MCU byl ve stylu: "Ten tam nekdy hral?" + "Aaaa, ta otravná je zpět". Ale jo bylo to fajn, akorat me vadi, ze celé to bylo v postsynchronech natacenych u nekoho v kuchyni. + body za CGI v uvodni scene. ()

Sany33

Príbeh: Pozrieme sa bližšie na Moniku, ktorá je mimo sitcomu agentkou Swordu a snaží sa prísť na koreň tomu, čo sa v malebnom mestečku deje za záhady. Prevedenie: Oceňujem že sa konečne dostávame von zo sitcomu a snažíme sa objasniť niekoľko vecí, aby sme si udržali pri obrazovke divákov, ktorých to už pomaly prestávalo baviť. Na druhú stranu venovať celú časť jednej postave, ktorá je navyše evidentne mimo hlavných hrdinov je dosť odvážne. Ale u mňa to zahralo dobre a popravde udržalo ma to pri tomto seriály. 78% ()

matous20063

No konečně! Na tohle jsem čekal, tohle je to dobré MCU které znám. Seriál se nám pořádně rozjel. Návrat starých sice nepořádně známých postav potěšil. Upřímně už mě nebavilo koukat na Wandin přitroublý svět, bez žádného pořádného příběhu. A proto tato epizodu velice potěšila. Občas byly scény bohužel opět nátáhnuty ale to mi moc nevadilo. 75% ()

KillHurt

Aaa. 80. léta se nekonají. Vrátili jsme se v čase a dostali jsme pár odpovědí na některé otázky. Wanda a Vision (stejně jako zbytek už známých postav) jsou odsunuti na druhou kolej a prostor dostává Monica a staronové charaktery. V epizodě je několik skvělých momentů, které pomrkávají na celé MCU. Úvodní scéna z nemocnice je perfektní a dodává Monice hloubku hned na začátku. Z Darcy a Jimmyho máte stejný feeling jako ve filmech a prakticky ihned tvoří skvělou dvojici. Tak rekapitulaci a vysvětlovačky máme za sebou. Teď prosím ty 80. léta, nějaký pořádný twist a cliffhanger pro další filmy a budu spokojený. ()

• Jedna z knih ve Wandině (Elizabeth Olsen) knihovně je o moderním umělci Marcu Chagallovi. Chagall byl židovský rusko-francouzský malíř, který maloval obrazy na základě emocionálních a poetických asociací, podobně jako Wanda, když přetváří realitu na základě svých emocích. (Kubaaa97)