Wandino tehotenstvo rozlaďuje jej schopnosti. Spolu s Visionom sa chystajú na uponáhľaný pôrod. (Disney+)

instageek_cz

Zpětně si říkám, že by si 5 hvězd zasloužily i první dvě epizody, protože za to, jak odvážně Marvel tenhle projekt pojal, se fakt zaslouží smeknout. Kdo jiný by si dovolil nalákat diváky na superhrdinský seriál, a pak jim tři epizody servíroval bizarní retro sitcom?:)) Každopádně, teď už všechno začíná být výrazněji znepokojivější a já se fakt těším, jak se to celé bude vyvíjet dál. /// Filmové, komiksové a jiné geek recenze i zajímavosti čtěte na Instagramu, profil instageek_cz , díky!!:) ()

Remivsremi

Sedmdesátky, barva, reference na The Brady Bunch a The Partridge Family. Třetí epizoda už mě začala celkem unavovat. Laughing track mě vytáčel do nepříčetnosti, nepatrný náznak posunu přinesla až poslední minuta a přestože si to Olsen skutečně užívá, všechny sitcomy před začátkem natáčení poctivě nakoukala a dokáže tak vystihnout ten autentický herecký přednes, jaký se od ní v daný moment očekává. To však nedokáže nahradit prozatím velmi pomalé tempo. Máme za sebou hodinu a půl děje a už se začíná otáčet ta prvotní nadšenost z něčeho nového a dostavuje se otupělost s recyklace stejné mantry. Příště už by to chtělo pořádně šlápnout na plyn. ()

Mr.Ward

Bože! Bože!!!! Jestli jsem měl z prvních dvou epizod smíšené pocity, tak jsou pryč. TOHLE JE GENIÁLNÍ !!! Třetí díl z 9 a já už mám orgasmus 😂😂 Jsem tak natěšenej na další díly! Konečně sem se zasmál pořádně nahlas a ke konci mi naskočila taková husina... Hotovo, parádní díl, parádní projekt, parádní Wanda. ()

Kinofil

|| TV-PG || Disney+/Marvel Studios || Přiznávám, že po dvou černobílých epizodách jsem si na originální retro-sitkomový styl poměrně zvyknul. Pochvala stále nejvíc míří na stranu dekorátérů a kostimérů, kteří do sebemenších detailů precizně rekonstrují 70. (a ostatní) léta. Olsen i Bettany si to neskutečně užívají a záměrně svoje role přehrávají. Škoda jen, že jim scénář ani tentokrát nepřináší žádné úderné vtípky a na rozdíl od skutečného sitkomu se omezí jen na jednu situační komedii (porod). Je to sice WandaVision, ale větší prostor mohli dostat i vedlejší postavy, aby nepůsobili jen jako křoví. Domnívám se, že ještě budou pro příběh důležité. Zároveň se začíná budovat něco hlubšího a seriál brzo přepluje do marveláckých vod. A mě to až tak vadit nebude. 70%. ()

AndrewNewman

Prekvapivo má táto zmes slabšieho sitcomu a psychologického thrilleru náramne baví. Gagy síce až tak nepobavia, ale ústredné duo je viac než sympatické. Ako klasický sitcom by to samozrejme nemalo takmer žiadny úspech, ale WandaVision je niečo iné. Niečo čo sme tu ešte nemali. V každej epizóde sa stále viac a viac ponárate do sveta, ktorý si pre Visiona a pre seba stvorila samotná Scarlet Witch. Musím povedať, že ďalších epizód sa už neviem dočkať a len dúfam, že tých momentov, ktoré mi mi náramne pripomínajú horor Get Out bude stále viac, až sa dostaneme do veľkého finále! ()

• V úvodní sekvenci můžeme vidět několik šestiúhelníků. V raných komiksových letech byly popisovány schopnosti Scarlet Witch jako „hex powers“, které mohly způsobit různé události. To umožnilo autorům tvůrčí svobodu, protože ve svém důsledku mohou být její schopnosti použity pro jakýkoliv účel požadovaný zápletkou. (Kubaaa97)
  • Způsob, jakým se Wanda (Elizabeth Olsen) snaží skrýt své zjevné těhotenství před Geraldine (Teyonah Parris), odkazuje na běžnou praxi v televizi v komediální formě. (Kubaaa97)