Wanda a Vision sa snažia skryť svoje superschopnosti počas večere s Visionovým šéfom a jeho ženou. (Disney+)

Daniel2003

Divím se zdejším komentářům, protože za mě absolutní pecka. Kdyby tohle vysílali v padesátkách, byl by z toho hit, protože ty gagy jsou fakt perfektní a herci si to dávají na výbornou. Hlavně ale úžasně funguje to tajemno. Kde se vlastně všichni vzali? A Agnes? Něco mi říká, že do toho kolotoče nepatří. Ano, tohle jsem chtěl. Něco odvážně jiného. ()

Kubajss_cz

Musím říct, že formát „Jak by vypadal komiksový seriál napříč televizní historií“ se mi líbil od úvodního traileru. No a tohle je přesně ono. Jenom se bojím, že kratší formát dílů s týdenními rozestupy může seriálu uškodit. Hlavně pro diváky, kteří neznají komiksovou předlohu, a tedy nemají tušení k čemu seriál směřuje nebo kde se odehrává. Ze stejného důvodu můžou působit logické chyby nebo chování postav jako mínus seriálu. Opak je pravdou. Všechno bude dávat smysl na konci a tohle je příjemný začátek. Herci i tvůrci si éru 50. let i přes krátký formát užili naplno. ()

HAL

Škoda že ty díly nemají tak deset minut - já mám fakt rád Paul Bettanyho a tohle by byla zdá se docela adekvátní délka. Ale věnovat tomu víc času nehodlám, podle rychlého proklikání to při té délce vypadá na hrozně nudnou cringe trapnost. Na druhou pořád zajímavější než Agents of S.H.I.E.L.D., tady se snaží možná aspoň o něco. ()

Hapretor odpad!

Nekoukatelná mrdka ... originalita tomu rozhodně neprospěla ... ba úplně naopak ... ztráta času, talentu herců ... všeho ... strašný ... hrozný ... měli to udělat přímější, jednodušší, ... ne tenhle rádoby super promyšlený originální koncept ... to už můžu čumět na krok za krokem, nebo přátelé, nebo podobný vypatlávající hovna ... další díly to samé ... špatný úvod nabaluje další nudu a zklamání ... ()

dO_od

// Asi je všem jasné, že to za pár epizod bude vypadat docela jinak, tenhle padesátkový sitcomový úvod byl ale jinak docela roztomilým zavzpomínáním, Bettany i Olsen tady mají parádní chemii, komedie je to prostá, byť funkční, a jestli nás tohle čeká ještě chvíli, vlastně mě to vůbec nebude trápit, naopak. Povedený experiment. ()

• Epizoda se měla původně jmenovat „Episode 1“. (Kubaaa97)
  • V novinách, které Agnes (Kathryn Hahn) dá Wandě (Elizabeth Olsen), si můžeme všimnout reklamy na mycí přípravek Coy Soap. Jedná se o referenci na populární Joy Soap, který vznikl na konci 40. let minulého století. (Kubaaa97)
  • V jedné scéně si můžeme všimnout, že se děj odehrává 23. srpna, což odkazuje na sešit „Avengers #238“, ve kterém byl Vision oživen po hibernaci. (Kubaaa97)