Sónan desu ka?

• Japonsko ソウナンですか? (viac)
TV spot

TV spot

DaweForeman

Zfilmované krátké příběhy o ztroskotaných 4 holčinách na pustém ostrově, kdy jedna z nich je zvyklá na přežívání v nehostinných podmínkách díky svému podivnému otci. Několik různých skautských rad a klasické nestoudné chování slečínek v kritických situacích. Svým způsobem je to v mnoha ohledech iritující příběh, ze kterého si člověk odnese jen velmi málo možná skoro ani ne pravdivých znalostí o přežívání. Naštěstí to má jen 10 minut na epizodu, ale přesto je ta desetiminutovka bohužel složená z několika dalších krátších segmentů. Kdyby se do tohohle pustili s vážností dané situace a nějakým tím hlubším dramatem, tak by z toho bylo úplně něco jiného, než ten rádoby komediální paskvil. Po animační stránce je to celkem dobré a po hudební celkem naprosto nemístné - obzvláště to OP, kdy i v tom videu si člověk klepe na hlavu, že by si zrovna holčiny ztroskotané na ostrově hrály na idol skupinu (bohužel jeden z nešvarů japonské produkce všude rvát ty tanečky a chování idolů). ()

Scalpelexis

[Shlédnuta 1. epizoda, drop] Peklo, nejen na ostrově, ale i na obrazovce. Ecchi blbina, která se snaží být moudrá poučkami o přežítí v nehostinném prostředí, z kterých podle mě nebude ani 50% pravda/možná. Nabídku vylučovacích tekutin skromně odmítnu, i když se zde zatoulala Erina Nakiri z Shokugeki no Souma. ()

Terezinka198

K tomuto seriálu se výstižně hodí můj "tag" na Myanimelist, cituji: "Sumimasen wtf" Krátké příběhy o 4 holčinách, co ztroskotají na ostrově. Pořád jsem čekala, kdy na ně vykouknou kamery a reportéři :') "chytré rady", jak přežít v divočině, byly úsměvné a někdy i zábavné. Ale poučné? Mno... O tom by se dalo debatovat, kdybych měla trochu v krvi (*sarkastický smích*). Ale proč ne - myslím si, že i tohle si najde nějaké "fanoušky" a obdivovatele (poprsí zdejších dívek nebo případných yuri chvilek), ale za mě opravdu ne. ()