Vlak do Busanu 2

• Južná Kórea Peninsula (viac)

Děj filmu se odehrává 4 roky po vypuknutí zombie apokalypsy ve filmu Vlak do Pusanu (2016). Korejský poloostrov je zdevastovaný a bývalý voják Jung-seok (Dong-won Kang), kterému se podařilo uniknout ze zámoří, je pověřen návratem a nečekaným potkáním s přeživšími. (TommyZR)

ARI50

Tomu říkám nářez a vylepšení o proti prvnímu dílů. Ano zrychlené záběry aut nebyly dvakrát působivé ale celý příběh a řězba a akce byla skvělá. Herci super, hordy výborné, honičky aut bomba, trocha drama dobrý. Řekl bych že prostě dost dobrý pokračování. Mrtvé město se spousty hladovými hordami, dělo. ()

JASON_X

Na údajný druhý díl podařeného zombievlaku do Pusanu jsem se dost těšil, ale bohužel ono to není žádné pokračování, maximálně možná v tom smyslu, že se to odehrává v Jižní Koreji a je to o zombiích. Ale jinak jde o úplně jiný, samostatný film. A ve všech směrech horší. Stručně? Infantilní patetická pseudoakční šaškárna, ve které se například v rolích statečných a chladnokrevných bojovnic objeví dvě malé holky, ve které jsou dospělí zhusta zkarikováni do podoby polodementních hýkajících retardů (naprostá většina oněch zdivočelých bývalých vojáků), nebo ve které se vás rejža bude snažit k smrti unudit nejen žvásty svých postav, ale i tisíckrát provařenými automobilovými honičkami. Za pozornost sice stojí docela slušný vizuál (postapo kulisy, masky zombií), ale to je tak všechno. Slabá druhá kvůli mé slabosti pro tenhle filmový žánr. ()

majo0007

Klaustrofobický vlak nahradili CGI automobilové naháňačky (znalosť jednotky z 2016 nie je absolútne potrebná)... Pripadalo mi to jako kríženec Mad Maxa s Walking Dead a 28niečo plus nejakou sněživou AfterParty. Väčšia spokojnosť by bola, nebyť už tradičného ázijského urevaného slow-motion záveru. SPOILER: dedo zomrie... a všetci sú smutní... a plačú... Happy End...KONIEC SPOILERU. Nie,...druhý x nemusím... ()

Kienast

To je tak, když hrajete Carmagedon a prokládate to koukáním na Šíleného Maxe. To totiž podle mě dělal pan režisér a myslel si jaká by to byla pecka, kdyby to zkombinoval do filmu, jenže je to šílenej patlal ... Jinak si neumím vysvětlit, proč dopadlo pokračování "Vlaku" tak moc špatně. Zlý příběh, zlé efekty, totální chaos. Radši si pustit znova jedničku. 3/10 ()

EvilPhoEniX

Train to busan 1 z roku 2016 se stal velkým hitem a viděli jej i lidé, kteří na Jížní Koreu nekoukají, tedy do dvojky se vkládaly velké naděje a je to jiné a dle traileru jsem i já čekal větší zážitek, ale rozhodně to není žádný průser, který by si zasloužil 48%. Jednak většina viděla hnusný Cam Rip, kde i sebelepší film by vypadal jako sračka a rozčilovat se nad tím, že se dvojka už neodehrává ve vlaku je taky hodně vedle. Dvojka nese pouze název z prvního dílu, ale odehrává se ve stejném světě 4 roky po událostech jedničky a jako menší mínus vidím, že druhý díl postrádá originalitu jedničky a chybí zde známější herecké tváře. Jednička jimi překypovala a charisma Ma Dong-seoka či Gong Yoo nahradit snadné není a taky mi přišlo, že zde Korejci šetřili a vizuálně film působí uměle a zelené plátno je až moc očividné, ale pořád je to fajn zábava, která je kombinací Mad Maxe a World War Z a jelikož postapo filmy můžu, tak leccos jim dokážu odpustit. Film má rychlé tempo a líbilo se mi, že přeživší lidé jsou už víceméně rabující magoři pořádající gladiátoří zápasy z naleznutých lidí pro zábavu. Akce je natočená slušně, masky jsou v pohodě a občas se daří filmu dolovat i napětí, ale ne v takové míře jak to bylo u jedničky. Škoda, že se šetřilo s Gore a chybí zde výrazná pamětihodná scéna, ale na podívání si myslím, že by film vyloženě urazit neměl. Příběh***, Akce***, Humor>Ne, Násilí**, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra***, Napětí***. 6/10. ()

Tvůrce Vlaku do Pusanu bude točit pro Netflix

Tvůrce Vlaku do Pusanu bude točit pro Netflix

27.04.2020

Režisér korejského zombie hitu Vlak do Pusanu z roku 2016 Sang-ho Yeon chystá pro Netflix novou animovaní sérii. Ještě letos by měl režisér přivést do kin pokračování svého zombie hororu pod názvem… (viac)