Pokémon - Ruby and Sapphire

(séria)
  • Česko Pokračujem / Pokračujem: Výzva / Pokračujem: Finální zápas / Park zápasů (viac)
Promo
Japonsko, (2002–2006), 76 h 48 min (Minutáž: 24 min)

Kamera:

Hisao Širai

Ikue Ótani, Rika Macumoto, Kaori, Júdži Ueda, Megumi Hajašibara, Šin'ičiró Miki, Akeno Watanabe, Acuko Tanaka, Činami Nišimura, Fumiko Orikasa (viac)

Po účasti v Lize Johto se Ash rozhodne začít novou cestu, tentokrát sám a s Pikachuem do země Houen. I když není sám dlouho, protože desetiletá Haruka (která nemá ráda Pokémony, ale chce se jen jet podívat do světa) cestuje s ním poté, co jí Pikachu zničí kolo. Ash se také setkává se svým starým kamarádem Brockem a Haručiným mladším bratrem Masatem. Společně cestují v Houenu, bojují s vůdci tělocvičen, účastní se soutěží a dalších akcí na cestě do Houenské ligy. (LUKICKK)

Promo

Foxhound#1

Je velká škoda, že poslední série Johto byla v Česku už neodvysílaná a stejně tak je škoda, že nedošlo na Advanced série a tím i region Hoenn. Plus i následující Battle Frontier. Tento region kromě nových příšerek (spíše nové alternativy těch původních) přinesl i úplně nové společníky (Misty mi chyběla) a taky už nebylo jen o zápasech a chytání díky disciplíně koordinátorství. Celkově mě to opravdu bavilo, zvláště pak poslední část Battle Frontier. ()

patrik1177

Síce je to seriál určený hlavne pre deti, ale aj tak som sa ho rozhodol znova pozrieť. Veľkým negatívom je, že tvorcovia vymýšľajú stále nových Pokémonov a už je to strašne otrepané. Ďalšou nevýhodou je, že táto séria nebola nikdy nadabovaná do češtiny ani slovenčiny. Ale aj napriek tomu dávam 80%. ()

• Původně měl být jako epizoda 101 odvysílaný 4. 11. 2004 díl s názvem „Shaking Island Battle! Barboach vs Whiscash!“ pojednávající o partě pokémonů, způsobujících zemětřesení na jednom malém ostrově. Ovšem vzhledem k tomu, že 23. 10. 2004 došlo k ničivému zemětřesení v prefektuře Niigata, byl tento původně 101. díl z programu vyřazen a nahrazen dílem následujícím. (Jeoffrey)