Pokémon - Indigová liga / Pomerančová liga / Johtovy cesty / Šampionát Johtové ligy / Hledání Mistra (1997) (séria)

Volím si tebe! (S01E01)

(epizóda)
  • Česko Pokémone, volím si tebe! (viac)

Pokémoni jsou zvláštní bytosti rozličných velikostí a zvláštních sil. Obývají tento svět společně s lidmi. Desetiletý Ash o nich ví téměř všech a vždy chtěl být tím nejlepším trenérem Pokémonů na celém světě. Svého prvního Pokémona Pikachu obdržel od profesora Oaka. Spolu se vydají na cestu, která je plná dobrodružství. (Magic Box)

chrispe

Velká nostalgie! Jako dítě jsem to žrala přesně od tohoto prvního dílu. K mý radosti je to teď na Netflixu, byť bez dabigu či českých titulků. Koukat budu! :D Když skočil Pikachu Ashovi na rameno aby se postavil hejnu Spearowů, musela jsem zamáčknou slzu dojetí. ;) :D ()

• Pokémon, který byl na konci neidentifikovaný, se jmenuje Ho-Oh, takže se jedná o první výskyt tohoto Pokémona. (LUKICKK)
  • Gary oslovuje Ashe, jakoby ho nikdy předtím neviděl, přestože byli kamarádi z dětství. (LUKICKK)
  • Jedná se o jediný díl, ve kterém Ashův Pokédex mluví, i když je zavřený. (LUKICKK)