Matt Logelin (Kevin Hart) to nemá ľahké. Jeho milovaná manželka Liz (Deborah Ayorinde) nečakane zomrie po pôrode ich dievčatka Maddy (Melody Hurd), na ktoré sa obaja veľmi tešili. Matt tak zostáva na výchovu dieťaťa sám a napriek mizivej podpore okolia sľubuje svojej dcére, že to zvládne. Veď je predsa jej otec! Niekedy hovorí, že pre dievčatko by bolo lepšie, keby prišlo o otca a zostalo s matkou. Ale teraz, keď osud rozhodol inak, statočne bojuje s plienkami, dojčenskými fľašami a dcérinými neposlušnými vlasmi. Neodradia ho ani skeptické poznámky rodičov, ani to, že ho odmietla podporná skupina pre novopečené matky. Robí všetko pre to, aby jeho dievčatko malo krásne a šťastné detstvo. (TV Markíza)

zahadum

Ale hej, je to za 4 ...nech nežeriem :) Malo to tú správnu chémiu a jednoznačne najsympatickejšie malé dievča :) Kevin Hart má dokonalý dar byť dobrý keď je vážny a idú mu aj komédie. Tento film má síce písané, že je dráma ale neverte tomu, v podstate je skvelý rodinný film s prvkami komédie. Dráma je silné slovo. Je to taký film v ktorom by ste chceli žiť až teda na udalosť na začiatku. Neviem prečo to má také pomerne nízke hodnotenie ?! Je to jeden z mála filmov dnešnej doby bez nejakej nemenovanej dekadentnej propagandy a to je ľudia boží film od NETFLIXU ! ?  Už aj z toho dôvodu musím dať štyri z päť....trošku mierne dlhšia stopáž ale nenašiel som tam hluché miesto. Príjemný film ktorý ukazuje ešte tie staré hodnoty ako rodina a všetko okolo toho. 80% ()

CaptainCzech

Téma vypadalo dost nadějně ale hned od začátku musím říct, že komediálních prvků se tu moc nedočkáte (nějaké tam sice jsou, ale ty působí spíš trapně, než vtipně. Čest výjimkám). Je to až zbytečně moc těžkopádný drama, kdy se v každé druhé větě říká ''tohle by si tvoje máma přála'' ''tohle by tvoje máma udělala'' atd. je toho fakt zbytečně moc a věřím že spoustu lidí to pak už začne štvát. Přitom první půl hodina celkem šla a mělo to co říct, bohužel tím to i končilo. Pokud bych si chtěl dát někdy film na téma vdovec s dítětem, tak si mnohem raději pustím s Benem Affleckem Táta na plný úvazek. Za mě slabší 2* ()

Pavlínka9

Hmmmm....Kevin Hart je fešák, který má určité charisma....Bylo by fajn, aby se natáčelo víc takovýchto filmů, které ukazují, že život dítěte není jen o vztahu s matkou, ale jsou tam opravdu i otcové..tedy - je super, když tam jsou...Nic extra...i když - ano, je to smutné a těžké, ale já prostě nejsem na ty "hepáče"... ()

sedm.1

Musím se přiznat, že jsem měl poměrně velké obavy z dramatu s daným tématem, kde se ústřední role zhostil věčně přehrávající a minimálně pro mě naprosto nepřesvědčivý kašpar Kevin Hart. Jenže světe div se, on se stal zcela pravý opak, a to v tom smyslu, že pokud bych měl zmínit jedinou věc, kterou tu lze označit jako vyloženě fungující, tak je to právě on, tedy Kevin Hart, jenž zde na svůj jinak otravný standart podal poměrně civilní a důvěryhodný výkon, zbavený všech těch jeho obvyklých nevtipných hovadských ksichtů a keců. Jinak mě ale bohužel Fatherhood úplně nenadchnul, kdy tedy nebudu tvrdit, že bych se nebavil, že by to působilo trapně, nevhodně, přehnaně, či prostě jakkoliv nějak nepříjemně, ale spíš jde o to, že na ono vážné a silné téma se zde toho v podstatě příliš dramatického, natož pak emočně fungujícího, nestalo, o čemž vypovídá především fakt, že třeba zlomovou scénu zde představuje směšné spadnutí dítěte z prolejzačky, s více než triviální centimetrovou tržnou ranou na čele jako výsledkem, což je vážně jako dost málo, aby se dalo hovořit o celkově působivém dramatu. Jinými slovy, za těch více než sto minut tu máme jen spoustu neefektního mluvení, mnoho přehnané chvály, všude přítomného kýče a hromadu všechápajících, tolerantních, ohleduplných postav, téměř jako ukradených z té nejidyličtější pohádkové knihy co existuje, naštěstí ale alespoň tedy vesměs ony postavy jsou výrazné a obsazeny velmi sympatickými herci. Závěr pak samozřejmě nepřekvapí, naopak se v těm jen už vrší banality a otřepanosti toho největšího kalibru, nicméně přesto všechno musím konstatovat, že vyloženě úplně mimo to nevyznívá a diváckou pozornost si to dokáže udržet poměrně rozumným a decentním zpracováním. ()

silentname

"Fatherhood" neupriem fakt, že sa o niečo snaží, no v jadre dokopy pre mňa neprináša niečo, čo by som už nevidel spracované lepšie a zaujímavejšie ("Demain Tout Commence"). Mám tak trošku pocit, že tvorcovia chceli na jednej strane urobiť drámu o otcovi, ktorý sa musí vyrovnať s faktom, že jeho žena tesne po pôrode zomiera a rozhodne sa všetkých presvedčiť, že zvládne starostlivosť o svoju dcéru sám bez matky. No rovnako tomu občas chceli priniesť aj nejakej ľahšej komédie, ktorá by to urobila možno trošku atraktívnejšie. A sú tu scénky, ktoré sa tak snažia pôsobiť a buď vás pobavia alebo nie. Nemôžem povedať, že som fanúšikom Kevina Harta, no má podľa mňa aj niekoľko lepších filmov. No tento film vyslovene má občas momentky, kedy som čakal, že zo seba vysúka nejaký fór, no celé to poňal vysoko seriózne. A niekedy zase naopak. Ten tón mi akosi k tomu filmu nepasoval. Oceňujem, že sa Kevin Hart ukazuje, že zvládne aj iné role než svoje klasické bežné komfortné veci, no myslím si, že chce to čas, aby to fungovalo poriadne. Tento film možno na niečo našliapol, no nemyslím si, že to potiahol úplne najideálnejšie. Pretože z nejakého dôvodu ma to nezaujalo a mal som pocit, že oveľa radšej by som si znovu pozrel vyššie spomenutý film "Aj Dvaja Sú Rodina". Hodnotenie: C+ ()

• Channing Tatum, jeden z producentů filmu, byl zvažován do hlavní role při prvním oznámení o vzniku snímku. (JORDY)