Tendi dostane od doktorky T’Ana zvláštní úkol, se kterým ji pomůže Mariner. Na vesmírné lodi U.S.S. Cerritos je Rutherford zabrán do řešení záhady na můstku. (Prime Video)

cyphercz odpad!

Zčistajasna, kde se vzal tu se vzal, se nám najednou vrátil Shaxs s tím opravdu nejstupidnějším vysvětlením v historii televizní tvorby - bylo to temné temné a děsivé cosi, o čem se nesmí mluvit! A běda jak se na to někdo zeptá, tak má po kariéře, haha, to je tak strašně vtipné... děj kolem Mariner a Tendi ještě horší než Sběratel aka dobrodružství Scooby Doo z minula, aneb jak ze sebe udělat úplnou pipku a zbabrat i jednoduché doručení předmětu z bodu A do bodu B, opět to asi má být děsně humorné sledovat postavy s mentálním věkem kolem 15 let co snaží schovat žákovskou s pětkou z matematiky (=zásilka) před svými rodiči (=doktorka). A nakonec ono cameo Toma Parise, které spočívá akorát v tom, že dá po tlamě Boimlerovi, zkrátka přesně to, co si fanoušci Voyageru vždy přáli vidět, díky, tvůrci Lower Decks za splněný sen a využitý potenciál!;) Humor: 0%, Trapnost: 98%. ()