Praporčík Tendi má za sebou první den práce na U.S.S. Cerritos, kde se setkává s dalšími členy podpůrné posádky, praporčíky Marinerem, Boimlerem a Rutherfordem. Mezitím je Boimler pověřen zvláštním tajným úkolem a Rutherford se pokouší udržet svůj milostný život, když vtom loď zasáhne katastrofa. (Prime Video)

Loki_Six

" What if she doesn't like the way that I look? Ah, I can only look one way.I can't change it by tonight! ... What if she hates my jokes? I don't know any jokes!" ()

BigBang

Je mi sympatický jednoduchý optimistický styl obrázků, pohledy na loď jsou moc hezké. Premisa vyprávění, že budeme sledovat star trek z podpalubí, pohledem protagonistů, kteří o můstku mohou jen snít, není špatná, byť se moc nehodí k tradici ST. Tím však klady končí. Seriál je strašný, nedá se na to vůbec koukat. Neustálý proud gagů, které mají 0% obsah humoru, se nedá vydržet. Pokud jde o ideologii, bude záviset, do kterého tábora divák patří, jestli mu bude vadit nebo vyhovovat. Nemůže však být pochyb o tom, že jde uvědomělé dílo, jehož tvůrcům leží na srdci víc intersekcionalní teorie skupinového útlaku než sci-fi tradice Star treku. Zajímalo by mě, jestli tvůrci mají star trek vůbec rádi. Já z toho cítím permanentní absurdní souboj vůlí, v němž se tvůrci snaží zadupat konzervativnější část fanoušků, která hledá eskapistickou zábavu, klidně i s pokrokovým laděním, které bylo ST vždy vlastní. Ale aktuální situace není jen o pokrokovém ladění, je to drsnější. ()