Judith je mladá nádejná lekárka, ktorá je plne oddaná svojej práci a chce sa stať špičkovou kardiologičkou. Napriek tomu však jedného dňa v hektickom prostredí oddelenia, ktoré neustále trpí nedostatkom personálu, urobí chybu, ktorá má za následok smrť pacienta. Je plná pochybností o tom, či má pokračovať v kariére, kolegovia ju však presvedčia, aby sa nevzdávala. Kým sa jej prípad vyšetrí, je preradená k záchrannej službe. Na novom pôsobisku odhalí chyby v systéme, ktoré ohrozujú lekárov i pacientov. Toto odhalenia však môže ohroziť i ju samotnú. Musí preto urobiť dôležité rozhodnutie. (RTVS)

kolemjdouc

tak já jsem si to užila.profesionální režie ,propracovaný scénář a natočeno čistě po německu tak jak jsem byla zvyklá z dávné minulosti.A věřím že to takhle chodí.Kdo má v paměti toho hošíka s masivním krvácením kde mu nikdo nepomohl....Je jen špička ledovce???Pumpování farmak v domovech pro seniory ten záběr mě fakt dostal.Dal by se z toho scénáře natočit seriál.Já jsem seděla jak přikovaná ,tak na mě příběh hluboce zapůsobil. Kdo někdy strávil mnoho času se svým těžce nemocným po ambulancích ví své.Výběr poměrně neznámých herců  kterými nejsou přecpané pilcherovky.Snad se Němci proberou a začnou zase točit klasické krimi :po evropsku- nebudu to dál rozvádět, ale mnozí pochopí. ()