Reklama

Reklama

Jesse

(seriál)
všetky plagáty
Komédia / Romantický
USA, (1998–2000), 15 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Tvorcovia:

Ira Ungerleider

Kamera:

Mikel Neiers
(ďalšie profesie)

Série(2) / Epizódy(42)

Obsahy(1)

V Buffale, v New Yorku, 26-ročná slobodná matka sa stará o svojho otca, dvoch bratov ako aj svojho 10-ročného syna. Jesse pracuje ako barmanka v otcovom hostinci, no sníva o tom, že sa raz stane zdravotnou sestrou. Zmena v jej živote nastáva v okamihu, keď sa do vedľajšieho bytu nasťahuje atraktívny a slobodný Diego z Chile. (oficiálny text distribútora)

(viac)

Recenzie (8)

Fiftis 

všetky recenzie užívateľa

Seriál som pozerával asi na prelome tisícročia, keď ho dávali pravidelne v televízií. Veľa si z neho nepamätám, ale čo viem je, že bol skvele nadabovaný a veľmi som si obľúbil ešte vtedy málo známu Christinu Applegate. Práve vďaka tomu, že hrala hlavnú postavu, som tento seriál pozeral rád. Neviem či by dnes mladých zaujal, ale ja viem, že ma to v tej dobe bavilo rovnako, ako napríklad Krok za krokom, či Priatelia. Podľa množstva hodnotení asi tento seriál veľa ľudí nezachytilo, čo je škoda, ale po takej dlhej dobe asi nieje správne ho odporúčať dnešným náročným divákom. ()

tron 

všetky recenzie užívateľa

Kto má stále vymýšľať nové komentáre na nové sitkomy, ktoré sú v podstate stále o tom istom, iba majú iného hrdinu? Takže ide už len o to, či ulietavate na Christine Applegateovej ("Ženatý so závazkami"). Ja celkom áno. ()

Oskar 

všetky recenzie užívateľa

Tady se děje něco, co je velmi neobvyklé - první série nic moc, zato ve druhé vyrazili tři nudné postavy a nahradili je třemi podstatně zábavnějšími. ()

Galéria (15)

Reklama

Reklama