Muž z Arizony se na útěku před policií dostane do Mexika, kde se zaplete do pašování drog pomocí moderních technologií. (Netflix)

bearmeedek

Seriál, který několik úvodních epizod bojuje o přízeň. Ten začátek není špatný, ale pořád jsme z Mexika zvyklí i na jiné podání. Na začátku jsem si pustil dva díly a teprve pak jsem se podíval, že to má celkem 25 dílů. Trochu jsem se vyděsil, ale vydržel. Naštěstí po pár hodinkách se to slušně srovnalo a bylo to o pravém Mexiku. Není tu žádná kladná postava, takže je těžko předvídat jaký bude konec. Zajímavé je právě to, že Mexikem nepolíbený "amík" se snaží na cizím území a ve svérázném koloritu začít podnikat s drogami a navíc drze (a tím víc nebezpečně) se vetřít k těm na nejvyšší příčce. Do toho jeho žena doma, na "bílém" území, rozhodne, že bude také "podnikat" a chová se jako opravdová blbka. Ovšem zajímavé na tom je, že je zahrána jako uvěřitelná blbka. Jako celek to vůbec není špatné. ()

kokofek

Trochu ve stylu mexické telenovely, pravda trochu drsnější. Herecké výkony mizerné,zvláště hlavní mužská postava je tak nečitelná,že nechápete její kroky a záměry. Zcela čitelní jsou jen policisté rozdělení na berou a neberou. ()

kotrlak

Slabá trojka. Mexická telenovela s proflákým a stokrát natočeným tématem, která nenadchne ani neurazí. Pro dlouhý zimní večery OK. ()

ricardo2803

Seriálů nebo filmů s podobnou tematikou je v poslední době čím dál víc. Nicméně tento řadím mezi ty lepší.  Líbilo se mi prolínání španělštiny s angličtinou. Je pravda, že některé zápletky byly vyřešeny na můj vkus poměrně rychle, ale zase to mělo dobré tempo. Jednu hvězdičku dolů za ne příliš originální téma. Ale jinak dobrý... ()