Ingridin kaskadérsky kúsok propagujúci Ben Dover Express sa zvrtne. Alfhildr pri vyšetrovaní pomáhajú priatelia. (SkyShowtime)

Sayko

A zde už nám to začíná trochu kulhat. Humor opět na velmi vysoké laťce, ale kriminální příběh už vázne. Ne, že by šlo o fatální výpadek, ale jsou zde části, při kterých jsem si říkal, že je milion způsobů, jak to okořenit, tak proč kruci vybrali zrovna tak debilní? Inu rozpočet je rozpočet, chápu :) ()

Anderton

Seriál si udržuje rovnomernú úroveň kvality každej epizódy, čo je určite veľká pochvala. Nitky sa začínajú zbiehavať možno k niekomu inému, ako sa na prvý pohľad zdalo, ale to je presne to, čo som od podobného mystery krimi seriálu aj očakával. K akci sa dostanú aj stredoškoláčky a jedna z výsledku jedného dobrodružného výletu nebude príliš nadšená, miestny zubár však áno. ()

Necrotongue

Uf, hodně se mi ulevilo, když se humor zase vrátil do děje. Po předchozí epizodě jsem měl obavy, že se tvůrci ve druhé polovině série odkloní od fungujícího postupu, ale už jsem zase klidný. Mně takhle příběh vyhovuje nejvíc, vyšetřování s určitým dramatem doplněné o výborný humor. ()

warrenur

Ina stopovacia skupina z vikingov a laponca. ;) Uz teda aspon tusime, co za superzienku sa to vyklula v predoslej casti a aku ma spojitost so strelbou v lese. Ako vzdy, ked par nastrocnych vypne mozog a niekto z nich si to odskace, i tato prihoda tej dvojke dievcat snad aspon urychlila prichod dospelosti. Moc sa toho neudialo. Okrem este poharika alkoholu "sucasneho" a "ex"- manzela. Minutaz je ozaj kratucka, az moc. ()