Lars a Alfhildr vyšetrujú brutálnu vraždu, ktorá pravdepodobne súvisí s Jackom Rozparovačom. (SkyShowtime)

warrenur

Tesil som sa na tuto neurvalu, ale uprimnu "bojovnicku" a jej kolegu. :) Atmosfera v zavere i vdaka paradnemu soundtracku je vyborna a "spritomneny" zabijak z Londyna je rozhodne lakavy namet. Nadneseny plny pocet. 85% ()

Necrotongue

Poměrně dlouho jsem čekal na to, jestli se tvůrci k seriálu vůbec vrátí, takže mě mocně potěšilo, když se ke mně druhá řada nakonec dostala. Musím ale přiznat, že mě dosavadní výsledky vyšetřování nového případu nemile překvapily, protože bych si klidně vystačil s Norskem a na globalizaci bych vděčně rezignoval. A už je to tu. Hned z prvního letadla z Británie musí vykřepčit černoška. A takový to byl fajn seriál o časismu... Jo, já vím, že je můj způsob myšlení už jen reliktem časů minulých, ale tohle do očí bijící prosazování kvót mě fakt nebaví. Tvl, Precious... / Poučení: Dbej na hygienu. 4*- ()

• Ve 2. minutě je vidět, jak kočár začne brzdit smykem zadní nápravy, přestože nikdo na kozlíku po celý záběr netočí klikou brzdy a na konci záběru je vidět, že kočárová brzda ani nemá brzdové špalky. (mikulin)