V 15. století žil na hradě v divokých rumunských horách mocný vládce. Říkali mu temný princ, protože byl velmi krutý a nelítostný. Celý život bojoval s Turky a legenda praví, že byl nesmrtelný a nikdo ho nemohl zabít. Poddaní se ho báli, žádný muž nebo žena před ním nebyli v bezpečí. Jeho záliba v krvi a utrpení je však známá dodnes a jen těžko uvěřit tomu, že jednoho dne si v jeho srdci našla místo láska... (oficiálny text distribútora)

lennyd odpad!

Příběh o skupince studentů, která přijede do Rumunska studoval legendárního vojevůdce Vlada (Drákulu?). Jedna z hrdinek má cenný medailon, který zdá se vyvolává staré démony na povrch.. Škoda, že film radši nepojmenovali Vlad Přirážeč a nenatočili s hlavními hrdiny nějaké to péčko. Celé je to dost ubohé, zmatené, triky jsou na úrovní 15, 20 let starých filmů. Chvílema jsem docela fandil Vladovi, aby je konečně všechny pozabíjel, a všichni jsme mohli jít spát... ()

Trinculo odpad!

Klasika. PhD studenti a studentky jako maso na porážku. Co jiného taky. A kdy si lidi přestanou myslet, že Rumunsko je jakási díra v zemi plná divnejch rituálů a hladovejch a zároveň neskutečně nadrženejch valašskejch krutovládců. A vlad co má vstát z hrobu! A jako celek to přílíš nedává smysl a čpí televizním horrorem pro brzké ranní hodiny na daleké kilometry. ()

SOLOM.

Drákula se musel obracet v hrobě, když byla premiéra tohoto..... Ani se nedá slovy moc popsat čím že je vlastně toto upíří veledílo. Amíci měli zase pár dolarů na rozhazování a tak si řekli, že si udělají prdel z evropské historické postavy. Jediný bod dám za pěknou herečku, protože zbytek filmu není hoden naprosto ničeho. Doteď je mi líto těch peněz, které jsem za to dal ve výprodeji ( asi 40kč), sem mohl mít dvě piva:(( ()

CyriC odpad!

Po tísících letech lidé na zemi zapoměli některá slova, jiná našla nový význam. Vznikla dokonce slovní spojení, která vyjadřovala více vlastností, jedním z těchto spojení je "Vlad narážeč". Obyvatelé světa budoucnosti jej využívají pro označení bezmezné nudy a absurdity okamžiku, který připomíná pohled do Lovecraftova světa za oponou. Nudy v tomto filmu je více, než hoven v Pražské kanalizaci. ()

AlistairMir

Omlouvám se všem citlivým povahám...ale kdyby byl Vlad osvalenej fešák a "narážel" smyslné upírky tak by to snad dopadlo i lépe než tohle veledílo. Tento film je buď výsměch nebo pokušení o vzkříšení pravého Vlada, protože jestli by mě něco donutilo vstát z hrobu a někoho vysát tak tvůrce této tragédie. Jedna hvězda za...já nevím...tak třeba za...já fakt nevim...Za VLADAAA :-D ()

• Film se natáčel v Bukurešti v Rumunsku. (rafix)
  • Michael D. Sellers vyhrál na filmovém festivalu Fort Myers Beach cenu v kategorii nejoblíbenější režisér. (Terva)