Kulinar - Kulinar (2012) (séria)
Hrajú
Igor Botvin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ňuchač (2013) (seriál)
Sergej Gamov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Roman Agejev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Sparta (2016) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dmitrij Gulněv
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Kulikov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Batujev
Najlepšie seriály:
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Anna Dončenko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Wataha (2014) (seriál)
Anna Grigorčuk
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Viktor Melichov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anton Bagmet
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Jakov Petrov
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Vladimir Černych
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Pavlov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Rusinov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Vasiljeva
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pavel Janutš
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Artěmij Šaffer
Rusko
Najlepšie seriály:
Otěl Eleon (2016) (seriál)