Otčímovo tajemství

(TV film)
  • USA My Stepfather's Secret

Devatenáctiletá Bailey se právě vrátila po prvním ročníku vysoké školy domů na prázdniny. Bailey ale nevěří svým očím, její matka Tina jí hned po příjezdu oznámí, že v dívčině pokoji teď bydlí její nový přítel, Hugo. A co víc, Tina si v sobotu bude Huga, kterého zná tři měsíce, brát. I když Bailey jasně matce řekne, že se svatbou nesouhlasí, nedokáže jí v ní zabránit. Záhy si Bailey všimne, že ji Hugo začal sledovat a pokusil se jí dostat do počítače. Baileyino podezření se potvrdí ve chvíli, kdy se jí večer ztratí mobil a druhý den ráno se záhadně najde. Bailey vyhledá svého bývalého přítele Anderse, který rozumí počítačům. Ten zjistí, že má Bailey ve svém telefonu aplikaci, pomocí které je neustále monitorována. Bailey je překvapena, když ji nějaký neznámý muž sleduje v autě, a svěří se s tím Andersovi a přítelkyni Fee. Společně se zaměří na Huga a podaří se jim vyslechnout Hugův rozhovor s mužem, ve kterém Bailey pozná toho, kdo ji sledoval. Hugo muže informuje, že v Tinině domě musejí být peníze Baileyina otce. Prý své dluhy zaplatí hned, co peníze najde. Večer na to Bailey přistihne Huga, jak sype něco Tině do jídla. Bailey se opět pokusí promluvit s matkou. Vyvolá to ale jen další hádku. Tina je na svalnatého Huga velmi fixována. Bailey napadne, že matce přehrají nahraný rozhovor mezi Hugem a neznámým mužem, který s přáteli vyslechli, když Huga sledovali. K tomu účelu chce matku vylákat do starého srubu, kam s jejím skutečným otcem kdysi jezdili. Jenže když matce zavolá a chce ji do srubu vylákat, zjistí, že matka údajně odjela na několik dnů do hor na fitness trénink. Prý si nevzala telefon. Bailey ukáže přátelům podivnou malou elektronickou krabičku, kterou našla v garáži v Hugových věcech. Andersův kamarád Bailey a přátele informuje, že je to takzvaná krypto peněženka. Bailey dojde, že Hugo hledá po domě heslo k této peněžence... (TV Prima)

Arsenal83

Michael Feifer po roku natočil v podstate podobný film ako Ukradnuté detstvo, najal si ešte aj tú istú hlavnú herečku, bezpigmentovú Paris Smith, a jeho amatérsky rukopis je naozaj poznať. Sledovačka v aute, zlý otec (otčim), naivná matka, proste tá istá škatuľka len trocha je zmenený scenár, dokonca tu dali aj moderné prvky ako kryptomeny. Záver totálne trápny. Dcérenke na štúdium ledva stačia 3 milióny, ale aj tie rozdá kamošom, aby mohla ďalej brigádovať niekde v McDonalde. ()

GeminiK odpad!

Nebudu vyjmenovávat všechny nesmyslné, nelogické a stupidní scény, na to by mi nestačil ani neomezený počet znaků.Hlavní hrdinka, údajně studentka vysoké školy, se chová tak, že ve skutečnosti se její IQ musí pohybovat v levé části Gaussovy křivky. Je jedno kdo v tom hraje, kdo napsal scénář a kdo to režíruje, tento film by nic nezachránilo. ()

kingik

Zapomenutá herečka Vanessa Marcil se ve vrcholné menopauzní formě plouží (spíše ve vedlejší roli) impotentním tv thrillerem. Souboj o divácké trenky spolu svedla hvězdička Paris Smith a správný slizoun Eddie McClintock. Díky těm dvěma se na to dalo koukat. Odhaduji, že snímek přesto naláká na Vanessu Marcil, která musí hrát naprosto naivní, zpitomělou a záludným manželem zdrogovanou novomanželku, takže ji má divák po pár scénách dost. Zápletka nepatří k těm nejhorším, režisér Michael Feifer ale režírovat neumí, načež většina konání a jednání ve filmu vyznívá idiotsky až imbecilně. Film začíná divnou sekvencí, v níž jsme svědky násilného (rádoby neprůhledně záhadného) úmrtí otce mladé hrdinky. Náhle děj poskočí o 9 let dál, záhadou je hlavně, proč taková proluka. Pak se představí tři hlavní postavy dějství -matka s dcerou a otčím-, ihned víme, kdo má nekalé úmysly. Otčím se chová nestandardně, porůznu hackuje komunikační zařízení nevlastní dcery, až o něco později zjistíme, proč tak činil - měl zálusk na proradně důmyslně zaheslovanou kryptoměnu tučné sumy. Občas jsou k mání mírné tendence napětí, ovšem jen pokud vám stačí k navození napětí připitomělá sekvence toho typu, v níž nesmírně podezřívavá slečna prohledává v suterénu obsah krabic svého otčíma, když je jím náhle vyrušena, načež se schová za stůl, ten ji ale neuzří, ačkoliv je od ní tak půl metru a zorné pole má zřejmě stižené glaukomem. No ani finální část za moc nestojí. Je stejně tak směšná jako naprostá většina filmu. Obstojná herecká sestava se dostala do rukou neschopných tvůrců a výsledek je tristní. 4/10 ()

Marze

Nazev filmu je navadejici o co jde. Je to solidni televizni melodramaticky thriller. Zbabely padiuch, pekna kocka,v pozadi hloupa zalaskovana matka,takze o zabavu je postarano. Rusil me stupidni zvukovy doprovod. Nevedomky tento snimek pekne charakterizoval v jedne pisni zpevak Vladimir 518: "Nevi co se deje, rodina krachla, pocit beznadeje. Stara je vyzila, presto nad ranem zajimava". ()