Afili Aşk

• angličtina Love Trap
TV spot
Turecko, (2019–2020), 88 h 18 min (Minutáž: 109–153 min)

Kamera:

Tahir Canlı

Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Neşe Beykent, Ozan Dağgez, Asena Tuğal, Zeynep Tuğçe Bayat, Taner Rumeli, Uğur Uzunel, Benian Dönmez (viac)

TV spot

Soupalka

Už zase jedna chudá ale sebevědomá, milá a chytrá dívka našla prachatého playboye, kterého dokáže usměrnit. V tomto případě si ho raději nejdříve vezme za manžela. Standardní romantická telenovela přiměřené délky s předvídatelným scénářem;  místy i docela vtipné a cílené jako romantická oddechová komedie pro širší spektrum diváků. Dobře zahrané  - především   Burcu Özberk a Taner Rumeli nezapřou komediální talent a jsou velkým osvěžením tohoto jinak relativně průměrného seriálu, který nijak neohromí, ale ani neurazí. Lepší 2 hvězdy. ()

misa_laska

Čím více člověk těchto letních romcomů vidí, tím se občas stává, že má sklon hodnotit hůře ty seriály, které vidí po několika jiných. Protože v těchto seriálech, se odehrává prakticky pořád to samé, scénář je předvídatelný a každý rok se nějaký z těchto seriálů protáhne a pokračuje celý rok a dojde k natahování toho, kdy konečně hlavní představitelé budou spolu. Ale tak s tím se musí v typu tohoto seriálu počítat. Proto je to spíše na letní sledování. Oddychovka. Nenechám se ovlivňovat v hodnocení tím, kolik romcomů už jsem viděla. Ve svém žánru příjemný seriál. Průměr. Není třeba přetáčet nudné scény. Vše se dá sledovat i když někdy je to fakt zdlouhavé. Co rozhodně beru jako plus je, že není žádná velká lež mezi hlavními představiteli, protože to je v romcomech dost unavující a tak moc ohrané, protože prostě si nemůžou sednout a říct si pár vět :D . ()

Danikaa

Kerem a Ayse, dvaja zaľúbenci ktorí si to nechcú priznať a zároveň perfektná komediálna dvojica. Táto svieža komédia sa na nič nehrá, chce vás len pobaviť. Nelogické konanie hlavných hrdinov, bláznivé zápletky a dobré výkony aj vedľajších postáv. Tu sú smiešne aj dramatické scény. Úsmev na tvári budete mat pri každej časti. Či to dopozeráte, alebo nie, nič sa nedeje. Podstatné je, že vás pobaví naozaj každá časť. Určite odporúčam aj preto, že na ústrednú dvojicu sa veľmi dobre pozerá. ()