Fingon

Vzhledem k tomu, že C-3PO je pro mně jedna z nejméně sympatických postav ze Star Wars, je možná moje hodnocení poněkud negativně emocionálně zabarvené, ale pokud nejste opravdu zažranými fanoušky Lucasova světa před dávnými časy v jedné předaleké galaxii a nebo malý harant, který snese všechno, nemyslím, že byste si z tohohle dílka odnesli víc. ()

M.Macho

Star Wars do kapes. Jak mám rád celý širý svět SW, tak se domnívám, že Droids patří do kategorie méně podařené expanded universe. I když je dvojice droidů nad míru sympatická, tak nemohu říct, že by zrovna příhody seriálu Droids nějak rozšiřovaly jejich postavy, či doplňovaly události na Tattooinu těsně před tím než je objeví Javové a Luke... 33%... ()

corpsy

Ako fanúšika STAR WARS by ma to v dnešnej dobe asi nezaujalo tak, ako pred nejakými 20timi rokmi. Vtedy, ale tvorcovia trafili presne do môjho vkusu. ()

Jango_Fett

Osobně se mi to líbilo, celkem zajímavé co dělali R2-D2 a C-3PO před tím než se dostali do služeb Luka. Naleznete tu taky nájemného lovce IG-88 a mnoho dalšího ze světa Star Wars. ()

D.Paulus

Jako fanoušek STAR WARS musím především ocenit dobrou provázanost se zbytkem Star Wars universa, zvláště ve srovnání se sesterským seriálem EWOKS. Pouze škoda malého počtu dílů a zřetelného zaměření na dětské publikum. To je však průvodním znakem všech Star Wars televizních projektů, i proto ode mě tento seriál dostává relativně vysoké hodnocení. ()

mrclTV

Na to, že dvojica C-3PO a R2-D2 nepatrí medzi moje najobľúbenejšie postavy, tu sú celkom pozerateľný. Grafická stránka je obstojná, dej dokáže zvyčajne zaujať aj staršie ročníky, i keď je seriál primárne určený deťom. Kvalita častí je veľmi rôznorodá, niektoré su úplne tragické, iné su prekvapivo solídne (hlavne tie v prvej polovici). ()