Když auto mladé ženy vypoví poslušnost uprostřed pustiny ve státě Oregon, je řidička porouchaného vozu vydána všanc zlovůli paranoidního fanatika věřícího v teorii spiknutí, který je přesvědčen, že má co do činění s agentkou pracující pro vládu. (AMC Czech)

BOURQUE

B-ový konšpiračný (akčný) thriller s minimum hereckých postáv. Dosť zlá výprava, slabšie herecké výkony a čo sa týka príbehu, tak jednoduché riešenie situácií. Milovníkov konšpiračných teórií to na začiatku možno trošku zaujme, ale myslím si, že aj oni to celkom rýchlo zabalia. Osobné hodnotenie: 53% (*) ()

Acrobat odpad!

Kanadsky thriller, kde sa to hemzi nametmi s Cierneho motyla a Bourne. Si si isty ? Ani nie. Oretoze v tom jednoduchom 3postavovom mismasi uplne stratil. Podstatu navstevy odhadnete uz hned na zaciatku, pretoze odpad filmu palite hned po slovnych spojeniach: "pokazilo sa mi auto, " mam vybity mobil" a " nie je tu signal". Film som dopozeral cisto subjektivne. Hlavna zena mi pripomenula moju byvalu a spomienky ako ma tyrala svojimi prsiami, ktore som musel s behou masirovat. (Videne 2.11.2020, AMC archiv) ()

MT_Y

Killbird byl poměrně příjemný film, ano nebylo to nic světoborného, ale dalo se to příjemné dokoukat. Nevím nebudu se extra k filmu vyjadřovat, protože ono není moc k čemu... Každopádně příběh ikdyž už tisíckrát natočený, nebylo to špatný, herci bylo jich tam pomálu ale to vždycky ty filmy dělá zajímavé takže spíš plus, kamera byla příjemná žádný chaos takže super, co tomu musím vytknout ne závěr, který jednak mě moc extra nebavil a za druhé víceméně nic nedal takže poměrně zklamání... I přesto dávám filmu 4 hvězdy a 80% ☺️ ()