Jmenuje se Raplík a smůla se mu doslova lepí na paty. Každou chvíli ho něco málem rozmačká, roztrhne nebo na něj spadne..., zkrátka sprovodí ze světa. Ale tenhle kocourek vydrží naprosto všechno, a ještě si přijde pro další přídavek. Aby ne! Pomáhá mu totiž jeho dobrý kamarád Sharky, pes, který je sice o hlavu menší než Raplík, ale zuby má jako motorová pila. A s pomocí nezůstává pozadu ani Raplíkova láska Annabelle, která je zase pro změnu čtyřikrát větší než on a nosí růžové boty. Raplík vždycky všechno myslí dobře, ale má prostě smůlu. Jeho dobré srdce však naštěstí většinou napraví vše, co způsobil kvůli své trošku hloupé hlavičce. (oficiálny text distribútora)

Marek1991

Jaj toto bola konina. Mám rád mačky, ale toto bolo desivé, zniesť sa to dalo, ale ďakujem neprosím, už to nemám potrebu znovu vidieť. ()

Colonist

Česky přeloženo jako "Kocour Raplík". Jeden ze starých dobrých seriálů na Fox Kids, které jsem v mládí miloval. Byly zde legrační postavy, jako sob Elmo nebo žraločí pes Sharkan. Některé epizody byly rozděleny na dva příběhy - Raplík a pak příběh dvou malých pračlověků, kterým život komplikují zlí dinosauři. ()

lakikaki

Kvalita tohoto animovaného seriálu bola veľmi rozporuplná (v porovnaní s inými seriálmi vysielanými na Fox Kids to ale bol klenot), ale Raplík vedel sem-tam rozosmiať do popuku. ()

KajusaK

Bohužel chyběl vtip, krásná animace, originálnost a zkrátka vše..Hodnotit by to měly asi malé děti, když je to pohádka pro ně, ale ani 3letou sestřenku to nebavilo.. ()

Nihlathak

Kocour Raplík měl plno dílů, a já mám pocit, že jsem snad viděl jen ty naprosto neopakovatelné a geniální. Raplík mi v mnoha ohledech připomínal postavu Švejka - divte se a mlaťte mě, je to tak. Nejdu s tímto tvrzením do hloubky, to by to totiž nebyla bývala byla pravda, ale na první pohled, jak se říká, to tak cítím. Je to prostě dobrotivý idiot, co více k němu říci? Celá Raplíkova rodina byla raplá dostatečně na to, abych si ji pamatoval do konce života, včetně lekcí svahilštiny, nebo čeho, na audiokazetě s frázemi typu: "To ať za vás udělají vaše morčata!", či "Máte na čele stopy po pneumatice!". Se seriálem se rozloučím raplíkovsky: KUMBAJÁ! ()

Koda

"V Mekáči mají Halloweenskou nabídku", i takhle by se dal zakončit jeden díl tohohle střeleného Fox Kids seriálu, který bohužel není moc populární, na druhou stranu je extrémně zábavný a často i poučný. Obyčejný kocour Garfieldovského stylu je cvalík, který ale netráví doma u televize, nýbrž obětuje svůj život a zachraňuje buď svojí dělovou růžovou číču, nebo své rodinné haranty, kteří se furt hádají a často to dovede až k maléru. Je to snad jediný kocour, který vytrpí přejetí náklaďáku, vybouchnutí bomby, sežrání se žraločím psem nebo upečením na rožni, vždy se z toho vykroutí. Má i svou sousedku důchodkyni, která je prachatá jak pan Babiš, ale totálně slepá a to často dojde k maléru, když si nešťastně přivlastní Raplíka. Zajímavostí je to, že v originálním znění se jmenuje Eek, proto díky němu se pojmenují díly, jako Halloweek, nebo Catsanova, což je dost vtipné. Raplík má skvělý dabing, kterého jsem si zamiloval, protože jeho až přihřátý hlas mě prostě k tomuhle staršímu cvaldovi náramně hodí. To, co mě hodně baví u tohohle seriálu je i to, že ta kočičí krasavice má i svého mazlíčka žraločího pejska, který ji chrání a je obtížné pro Rapla se překousat přes něj. Díly se vždy nějak vyřeší, ale ne podle Raplíkových představ, takže často Raplík zůstane namočený do probíhajících problémů. Za mě pořádná rána energie, kterou jsem určitě potřeboval, takže kumbaya a 4 hvězdičky si tahle chlupatá koule určitě zaslouží. ()

RoneXxXD

Velmi zvláštní animáč. Jako malej jsem ho baštil. Některé díly byly povedené,které míň. Styl kresby je taky dosti zvláštní což mi připadlo když jsem byl malý i místy strašidelné :D Fajn oddechovka ()

Guran

Kde jso ty časy, kdy jsem jako malý věčně vysedával u Foxkids a sledoval tyto krásné seriály. Raplík je opět suprový seriál z tohoto programu, v některých epizodách jsou i "Hrom ještěři", seriál je opět dobře udělaný a vůbec vás svými srandami a veselohrami nebude nudit. ()

Lukoh

Dvojzmyselné a pochybné hlášky, platonická láska a samozrejme krvilačný pes. Takto nejako si ja pamätám jeden zo seriálov môjho detstva, Kocúra Raplíka! :) ()