Americký animovaný seriál z koprodukce ABC TV, tvořící 13. epizod, vyprávějící o myších a krysách žijících v podzemí Bílého domu a jejich příhodách mj. s prezidentskou kočkou. (Zavy)

Šimpy

Tak u tohohle jsem se fakt výborně bavil. Inteligentní vtipné příběhy a dobře propracované postavy. Snad bych ještě někde na vhsce jeden díl našel. ()

Koda

Myši z bílého domu je dost hořký seriál, na který jsem se rád díval. Hned na začátku jsou myši v nebezpečí a Max je donucen kvůli vystříkání.... tyvole... vyhubení své rodiny odjet do Bílého domu ve Washingtonu DC za sestřenkou a i tam bojuje proti zákeřným kočkám a hlavně politickým průse*ům. Tohle všechno řeší skupinka myší. Co jsem pochytil, tak tenhle séroš tak jak třeba South Park se hlavně věnoval moderním trendům politických problémů, zahrnující vtipy třeba typu na záchodě, v čem jsou agenti a lidi odlišní... idpověď zní - míří přesně. Je to jeden z animáků, který je Adult Swim, takže není moc určený pro děti, protože tam byly náznaky jedné postavy v posteli. Za mě kdo má v p*či čas a chce si dáchnout, určitě doporučuji. ()