Kim Possible

• USA Kim Possible
USA, (2002–2007), 31 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Adam Berry

Christy Carlson Romano, Will Friedle, Nancy Cartwright, Tahj Mowry, John DiMaggio, Gary Cole, Jean Smart, Raven-Symoné, Felicity Huffman, Dan Castellaneta (viac)

Kim Possible je komediálním dobrodružstvím typické středoškolačky, která ve svém volném čase zachraňuje svět před zloduchy. Díky své vynalézavosti a neústupnosti – a svým dobrodružným přátelům sympatickému Ronu Stoppablovi a jeho mazlíčkovi, rypoši jménem Rufus, a jejich kamarádovi - webmasterovi Wadovi, který jim sděluje důležité informace speciálním Kimunikátorem – superhrdinka Kim Possible likviduje své nepřátele na celém světě. A pak se vrací ke své rodině a domácím úkolům. (oficiálny text distribútora)

RyuzakiSE

Vzpomínám si, když tohle běželo na německém kanále pro děcka... Togo. Tenkrát jsem to děsně žrala, ze školky jsem musela bejt co nejdřív doma, abych Kim stihla. Ve čtyřech letech mi ani zdaleka nevadilo, že to bylo v němčině, hlavně, že jí vysílali... ke Kim se občas mile ráda vracím, tvořila společně s Narutem a Sonicem můj svět. ()

Dragoni

Bez jakékoli dějové či významové a vzdělávací hodnoty, přesně zaměřené na věkovou hranici 10 - 14 let, kterou nejlépe vyjádřil Flipper ve svém koméntáři. Další bezvýznamný seriál, který u nás vysílal Jetix. ()

Tom_Lachtan

... Aneb jak hodnotit věc, která je, jak Flipper podotkl, cituji, " len pre dievčatá od 10-14 rokov " . Takže.. Proč to tedy hodnotit toliko negativně? Ano, není to žádný zázrak, ale je na úrovni všech ostatních "lepších" animáčů, které jsou lépe hodnocené jenom proto, že je většina zdejších zažila ještě když byla cílovou skupinou. Tenhle seriál beru jako průměr, který nikoho neurazí a jiného (no, ehm, spíš jinou) potěší. Howgh ()

Fingon

Když to srovnám se seriály, na kterých jsem vyrůstal já... kde jsou Gumídci, Kačeři a další? Přišlo mi, že tenhle seriál ani zdaleka nemá tak hezkou animaci, na druhé straně je fajn, že je tu seriál pro děti s HRDINKOU a ne s hrdinou. ()

Miseet

Tohle jsem jako malá moc nemusela a koukala jsem na to jenom, když jsem čekala na další seriál. Ale vždycky jsem jí záviděla ty vlasy. ()

WolfR

Kvalitativně srovnatelné s Totally Spies. Kim je prohnaná a zábavná, ale přece jen ty příběhy dost skřípou, 2 hvězdy. ()

otík

Rozhodně zaujme znělky nazpívaná Luckou Vondráčkovou a kvalitní dabing se známými hlasy. Ale jinak jde o průměrnou animovanou zábavu spíše pro teenagery. ()

LiborGondek

Svým způsobem originální pohádkový seriál. Učí děti rozdíly mezi dobrem a zlem, což se hodí. Připomíná mi to zlatou éru Pokémona... Docela dost se u toho nasměje i dospělák, asi ale z jiného důvodu, než je tomu u našich ratolestí. ()

štísko

Kdo čeká po úvodní znělce nějaký špičkový seriál, tak asi po shlédnutí prvního dílu bude psát o tom, jaká je to hovadina. Nicméně znělka je přesnou výpovědí o tom co bude. A kdo chce může to vypnout a nerozčilovat se. Já na to s dětmi ale rád koukám a je to výbornej relax. A má to hlavu a patu. Ovšem takovou tu ztřeštenou. Přes onu ztřeštěnost je zde několik prvků, které mohou oslovit. Kamrádství. Na vztahu Rona s Kim je vidět, že i osoba ne tolik efektivní a jen zánlivě ne tolik shopná, má svoji nezastupitelnou roli ve vztahu dvou lidí. Ron dělající Kim zázemí pro její akce zachraňující svět, je příkladem skvělého kamaráda, který druhému pomáhá a přitom mu nezávidí jeho popularitu. Já jsem na hodnocení hodně tvrdej. ťyři hvězdičky dávám vyjímečně a pět téměř nikdy. V porovnání se snímky podobné kategorie, bych dal tak 65%. ()

Paity

Hlavní hrdina nemusí být jen muž, nevadí mi, když je v příběhu/seriálu hlavní hrdinka. Ale smao o sobě toto nestačí. Bohužel Kim Possible hraje jen a jen pouze na tuto netradiční strunu. To však ani zdaleka nestačí. ()

muoaner

Příjemné překvapení s místy dost originálním příběhem. Ještě zrušit tu debilní úvodní melodii nazpívanou Luckou Vondráčkovou, která asi odradí 90% sledujících a hned by to bylo o poznání lepší. ()

Marfab odpad!

Tak mě napadne myšlenka o dvou syslích hledajici tajnou cestu k obřimu silu plneho zlateho obili. Tak bych popsal myšlenku tohoto bezducheho animaku. Stupidita o blbcich s blbci ()