Tales from the Mist: Inside 'The Fog'

všetky plagáty

Dokumentární snímek, který odkrývá pozadí natáčení Carpenterova snímku THE FOG a místy jej porovnává s dnes již kultovním hororem HALLOWEEN. Formou ukázek, rozhovorů a záběrů z natáčení se divák může dozvědět více o režisérské práci Johna Carpentera a jeho díle. (destroy83)

SOLOM.

Retrospektivní dokumenty mám rád, zvláště když se v nich dozvím spoustu zajímavých věcí ohledně natáčení. John Carpenter a jeho The Fog patří mezi moje oblíbence (ať už režisér, nebo i samotný film), takže „špeky“ z natáčení a samotné rozhovory jsem si užíval a uteklo to strašně rychle. Jeffrey Schwarz se opět pochlapil a jeho půlhodinový dokument můžu jen doporučit. ()

corpsy

Pre hororových fanúšikov prínosný dokument, ktorý sa síce nepýši bombastickým prevedením a superobšírnym pohľadom, ale predsa ponúka to hlavné, čo sa výroby tohto kultového hororu týka. ()

Hellknight12

Je to krátky a stručný dokument v ktorom sa človek dozvie veľa zaujímavých informácií o filme Hmla. Dokument má 28 min a každá minúta je dobré využitá. Ako bonus k DVD je to fajn. Celý dokument iba v angličtine a bez tituliek. https://m.youtube.com/watch?v=yMG3_srD5wA Film môžem odporučiť. Celkové hodnotenie za mňa je 90%. ()