Láska s dobrými úmysly

• Čína Well-Intended Love (viac)

Aby mladá herečka získala dárce kostní dřeně, přislíbí, že se bude vydávat za manželku mladého generálního ředitele. Vše však zkomplikuje láska a tajnosti. (Netflix)

Zíza

Mělo to jen jediný důvod, proč jsem se na seriál začala dívat, a to, že ti dva si mezi sebou domluvili falešný sňatek. Lehce kostrbatý začátek se překlenul v poměrně realistické vyobrazení tvorby vztahu, aby to skončilo kroucením hlavy a cukrovkou, protože na konci posledního dílu se dokonce zpívá, aby se vyznala láska (nejedná se o ústřední hrdiny, takže ne, není to spoiler). Na jednu stranu hrdinka byla fajn, stála si za svým, byla poměrně svá a hrdina dokázal uznat svou chybu, ale ten příběh... zápletka je opravdu slabá, takže má smysl na to koukat jedině pro interakci postav, které spolu umí mluvit, dokáží reflektovat své činy a dokonce i přemýšlet. Samozřejmě to vše do určité míry, ale pořád je to to nejlepší, co seriál může nabídnout. Je to plné klišé problémů s neklišoidním řešením, páry se nebojí doteků, ani polibků. Kdyby tam byla hluchá místa, nesmyslné scény, slabý záporák a tudíž by to bylo tak alespoň o pět dílů kratší, tak by to byl hodně zajímavý a povedený seriál. Takhle je tam dost nezáživné vaty, kterou ovšem někdo rád. Za mě tak 55 %. ()

Eawy

Veľmi ťažko sa mi hodnotí tento seriál, pretože by sa mi aj páčil. Veď hlavní hrdinovia sú v podstate všetci sympatickí, funguje medzi nimi tá správna chémia a dokonca aj klišé: dohodnuté manželstvo dokážete prekusnúť. Ale a toto je asi všetko dobré, čo sa k tomu dá povedať. SPOILER: povedzte mi, ako mohli nechať hlavného hrdinu zahrávať sa s niečím ako je zdravie? Veď to je na liečenie, či väzenie!!! Potom to ešte uhrajú na city, že on je dobrý, a to bolo z lásky atď., ale pritom nehnevajte sa, ale 70% príbehu sa správa ako manupulatívny a pomerne nebezpečný človek. Nechápem prečo dovolili tvorcovia vytvoriť takúto pomerne silne kontroverznú zápletku a nechať ju nedostatošne riešenú. SPOILER. Finálne je seriál presne z tohoto dvôvodu ťažko hodnotiteľný, lebo nedokážem prehliadnuť takéto vlastnosti hrdinov. 40% ()