Pohodová zábavně-publicistická relace zacílená na žáky II. stupně základních škol představuje rozmanitou skladbu tipů, rad a „cool“ vychytávek z mnoha oblastí zálib teenagerovské subkultury - móda, umění, tanec, sport, současné technologie… Optimisticky laděný magazín nabízí atraktivní škálu videoklipů, reportáží, her i hostů (známé idoly, zajímavé vrstevníky, odborníky), přívětivý prostor, kde možno sdílet společné záliby i koníčky, uvolnit se a pobavit. Poskytuje však i místo, kde si lze bez obav povzdechnout nad svým trápením a účinně se o něm poradit. Stmelující interaktivní prvky (ankety, soutěže s poutavými cenami, poradna, komunikace prostřednictvím webu a sociálních síti) by měly garantovat feedback mladičkých diváků. (oficiálny text distribútora)

ivishka odpad!

Jestli je tohle pro žáky druhého stupně základních škol tak mě podrž..Sama jsem už dávno před lety vypadla z jakéhosi podivného věkového rozmezí tohoto "zábavného" pořadu.Tyhle slečny z 5Angels nemám ráda už od jejich startu. Prostá skutečnost,že tyhle puberťačky už ve 13nácti nebo kolika mluví a zpívají o klucích????Nechci tím říct,že jsem byla zaostalá nebo tak, ale nemůžu opomenout,že jakákoliv mladší generace - která se teď objevuje buď v médiích prostřednictvím kuriozitních skandálů a šikan apod.nebo stačí projít ulicemi rodného města - se projevuje destruktivně..Tento takzvaný pořad je příšerný a trapný bravíčko pro mladší generaci než pro kterou je vůbec ten trapný časopis určen...Nedokážu si představit nakolik vůbec jsou divácké dotazy těch hloupoučkých slečen opravdové.A už vůbec si nedokážu představit,že bych někdy dokázala ten časopis v ruce držet aniž bych nenadávala nebo jej nerozdupala vzteky... ()

miawallacova odpad!

Po shlédnutí tohoto "zábavného pořadu pro mladistvé" budu asi muset přehodnotit veškeré své hodnocení na ČSFD, jelikož pojem ODPAD dostal nový význam a rozměr. Nejen, že děvčata neumí zpívat, tančit, moderovat, ale... proč a kdo tohle vlastně sleduje? nesnižuje to IQ? mám takový pocit, že mně osobně při sledování tekl slabý čůrek krve z ucha. ()

freddy

Ze zvědavosti jsem se podíval na první díl tohoto pořadu a myslím si, že to zase tak špatné nebylo, ovšem na pořad se lze dívat z několika úhlů. Předně je evidentní, že pořad je cílen na dívky ve věku zhruba od 10 do 15 let. Pokud bych byl dívkou v tomto věku, budu pořad vynášet až do nebes. Ovšem něco málo by mohl říci a dát i klukům v tomto věku (když už nic jiného, tak uvidí hezký holky ve svém věku v rolích moderátorek). Pokud je vám však více než 15 let, pochybuji, že by vás pořad mohl jakkoliv oslovit nebo zaujmout až natolik, že byste ho začali pravidelně sledovat. Cílová skupina je zkrátka jasně daná a jen ona dokáže docenit rozhovor s "hezounkem" Martinem Harichem, hudební videoklip zahraniční chlapecké pětičlenné kapely, nebo rubriku "Láska, sex a trápení" (takhle přesně se to v tom pořadu nejmenuje, ale tento název nejvýstižněji odpovídá tomu, na co se tazatelky ptají). Ale kupodivu i já jsem si ve svých 25 letech přišel v prvním díle na své, protože hostem tohoto dílu byla má oblíbená Lucka Vondráčková, která zavzpomínala na období, kdy začátkem 90. let uváděla pořad Marmeláda, což je jeden z pořadů, na nichž jsem vyrůstal. Takže abych to nějak shrnul. Je fajn, že má nějaká stanice snahu vysílat pořad o puberťácích a pro puberťáky, protože já jsem taky na podobných pořadech vyrůstal (s nostalgickou slzou v oku vzpomínám na pořady jako Eso, Oáza, Vega, Magion, Kečup, Marmeláda, MiniMaxi, Hip Hap Hop nebo Eldorádo) a je jen dobře, že tento pořad vzniknul a když si najde své stálé diváky, tak tím líp. A protože nepatřím do cílové skupiny pořadu, tak se neodvažuji ho nějak přísně hodnotit a z toho důvodu uděluji neutrální a průměrné tři hvězdy. ()

Olík

Neděle ráno - moje ještě ne roční dcerka mi opět nedopřává zaslouženého spánku – ležím v pokoji na gauči a dávám televiznímu ovladači pocítit, co jest jeho smyslem života – ČT1, ČT2, ČT4, ČT24, Nova, Prima, Cool, tam a zase zpět….pozor! Barrandov a pětici na první pohled věkově neidentifikovatelných puberťaček vyluzujících pokřiky „fááákt“, „cool“ nebo„super“ nějaký boreczech radí jak umíchat hiper-mega-super-trooper nealkoholický koktejl na jejich hiper-mega-super-trooper žužupárty….no dobře! Uběhl další týden a zaručeně renomovaná doktorka pomáhá s dotazem „Je mi třináct let a v létě se holím v podpaždí, nemůže mi to ublížit“….no nevím, ale já jsem vyrůstal na Studiu Kamarád, Magionu, Kečupu nebo Oáze a to byla trochu jiná liga :( ps: na internetu jsem se dokonce dočetl, že jde o nový lifestylový magazín.... Hofmanka, já padam! ()

• V době natáčení první série pořadu byly 5Angels na place i 17 hodin v kuse. Přesto však narozdíl od zbytku vyčerpaného štábu stále kypěly elánem a množstvím energie. (Espejox)
  • Nejmladší moderátorce bylo v době natáčení první série pořadu teprve 11 let. [Zdroj: 5angels.cz] (Espejox)
  • O 5Angels a pořadu Zóna IN 5Angels se před jeho uvedením v médiích mluvilo jako o nástupkyních Lucie Vondráčkové a jejího pořadu Marmeláda, kterou moderovala ve svých teenagerských letech. (Espejox)