Ben a Jones se naučí, že spravedlnost je "pro ptáky". Po Ruthině návštěvě zbudou všude šmouhy od rtěnky. Lila se snaží spojit s Lodzem. Sofie nachází spásu ve své práci. Iris bere Eleanor na piknik. Balthus promarní velkou šanci a když během veřejného projevu propukne chaos, Justin šokuje dav svou shovívavostí. (HBO Europe)

honajz2

Po čase znatelně slabší epizoda, ve které se toho tolik nestane, nicméně pořád se slušnou atmosférou a nejednou silnou scénou. SPOILER Třeba Eleanor to chudák schytala a málem mi zabili Normana, parchanti. KONEC SPOILERU. Ale už se to chýlí ke konci a stále to vypadá dost slibně, tak snad mě ty následující tři epizody nezklamou. 4* ()

warrenur

Meh...v zavere klasicke klise, ktore hrdinu trosku "popichne", ale liecitel sa vsak opat predviedol a i kazatelova sestra nakoniec mozno zohra nejaku vyznamnejsiu rolu v zavere. Ak teda padremu neklamala. :) ()

PaTeXx

Trošku mi tady chyběly mezilidské trable uvnitř Carnivalu a Justinův osobní terminátor. Samozřejmě to částečně kompenzovaly poměrně drastické mučící techniky na Jonesyho, ale pořád tomu dost věcí chybělo. ()