Jeden z Benových příbuzných mu odhaluje temná tajemství - a tvář smrti. Balthus je svědkem toho, jak Justin zneužívá moci. Iris zapřísahá Justina, aby si nenechával tajemství pro sebe ve snaze ochránit své vlastní. Burley chce obchodovat s Ritou Sue. Lila nachází množství indicií v Lodzově přívěsu. Ruthie má i nadále své věštecké vize a mezi Libby a Jonesem se dá napětí krájet, Jones dal totiž Sofii nový úkol. (HBO Europe)

honajz2

Tak tohle se kvalitou krásně vrátilo zase tam, kde bylo a snad bych se ani nebál tuhle epizodu označit jako jednu z nejlepších, kterou jsem zatím viděl. Hlavně mě fascinovala ta část s Benem, která byla snad nejmysterióznější (+ ta scéna s nožem je pro mě jedna z top scén snad celého seriálu), ale i ty ostatní nejsou vůbec špatné a zaujaly mě všechny. Prostě skvělá epizoda, přesně jak jsem si přál. Evidentně ta kvalita ještě neklesá, jak jsem se původně bál. 5* ()

warrenur

V tretej minute s miestnymi vidlakmi som mal chvilku pocit, ze vidim Buda Spencera - cest jeho pamiatke. :) Crone ma nepresvedcila, hoci tam paradne zapadala, zvlast s tym uletenym pribehom, co o nej jeden z nich povedal. :) Vizie hadej zeny a Sophie-ina volba (heh) su zatial jedine ake-take mysterium. "Knazova" linia, a teda i jeho prerasteneho "zombie-sluhu" ma neberie uz dlhsie...meh. ()

PaTeXx

Kvalitativně epizoda kopíruje tu minulou, nicméně jsem poprvé v sérii nucen udělit plný počet za perfektně vizuálně zpracované prostředí bratranců Hawkinsových a za Justinovo zvyšující-se klátící charisma, jehož linka mě začíná bavit. ()