Jonesovy žerty pomohou Benovi pochopit další díl skládačky vlastní minulosti. Bratr Justin a jeho sestra Iris, která s ním bydlí, procházejí zvláštní proměnou. Justin se cítí povolán, aby proměnil Chinův čínský nevěstinec v útočiště pro věřící poutníky. Musí však nejprve přesvědčit nedůvěřivého majitele, aby souhlasil. Sofie zamíří ke své psychicky nemocné matce Apollonii, protože má trápení s Benem. Samson se v poslední chvíli rozhodne změnit trasu dalšího putování a místo na sever se cirkus vydává na jih. (HBO Europe)

honajz2

Nechci nic zakřiknout, ale asi jsem našel něco jako Twin Peaks. Má to hodně podobnou brilantní mysteriózní atmosféru, spousty záhad a přitom se místy vše zdá tak klidné... I ten děj se posouvá pomaleji, ale když funguje atmosféra, nevadí mi to ani trochu. Jsem zvědavý, co z toho vypadne dál, tak snad ta kvalita nepůjde dolů. Slabých 5* ()

warrenur

Zaujimava atmosfera, ale ako som predvidal uz v prvej epizode, jasnozrivec hriechov a jeho linia ma nebavi, zato dianie u tulakov ano. Som zvedavy na menezment. Junak bude zrejme zaujimavy, ked i chroma mamaaa kvoli nemu vstala. :) ()

PaTeXx

Pokračuje se v dobrém tempu a bez nějakých extra náboženských keců (což vždycky potěší u seriálu, ve kterém hraje velkou roli kněz), a postupně se nám odkrývá základní kostra příběhu. ()