SpongeBob v šortkách

(TV seriál)
  • Slovensko SpongeBob v nohaviciach (viac)
Animovaný / Komédia
USA, (1999–2021), 105 h 52 min (Minutáž: 22–51 min)

Kamera:

Ralph Kaechele

Hrajú:

Tom Kenny, Rodger Bumpass, Bill Fagerbakke, Clancy Brown, Carlos Alazraqui, Ernest Borgnine, Dee Bradley Baker, Carolyn Lawrence, (viac)
(ďalšie profesie)

Série(13) / Epizódy(273)

SpongeBob je dobrosrdečná, optimistická a bezstarostná morská huba, ktorá žije na dne oceánu. Priatelí sa s hviezdicou Patrickom, Sépiákom, majiteľom reštaurácie, pánom Krabsom, a ďalšími podmorskými obyvateľmi, s ktorými prežíva bláznivé a niekedy aj nezmyselné dobrodružstvá. SpongeBob obýva dvojpodlažný ananás v podmorskom meste Zátišie Bikín, niekoľko metrov pod koralovým ostrovom Bikini. Namiesto toho, aby svoje každodenné problémy riešil pokojne a logicky, SpongeBob pristupuje k životu veľmi svojráznym a neobvyklým spôsobom. Či už hľadá najlepšiu špachtľu, ktorá by zdokonalila jeho techniku ​​obracania burgerov v reštaurácii pána Krabsa, alebo sa len poneviera so svojím najlepším kamarátom, láskavou hviezdicou Patrickom, jeho dobré úmysly a prekypujúce nadšenie väčšinou spôsobujú len samé katastrofy a obracajú podmorský život naruby. (TV JOJ)

kukadlo123

Když není co delat, tak se na tohle mrknu. Krapek blbá morská houba která nezvláda řidičák, za to fajnové hambáče, potom Patrik, který za normálnich okolností je asi nejblb, který udelá řidičák, skrblík Krabs, padouch Plankton a tak dále-nejrozmanitejší sbírka osobností. Občas skvělé frky, není co dodat.(vlatně je: nachystat další pár rukou na chytání za břicho;) ). Ach, nostalgie. Čest tobě, Stephene Hillenburgu. ()

Radyo

Pokaždé, když myju houbičkou nádobí (ne, myčku dosud nemáme), vzpomenu si na Spongeboba. :-) Jasně, je to seriál pro děcka, ale i dospělí si v něm můžou leccos najít. U některých dílů jsem se "řezal" jako blázen, jiné byly o kousek slabší, ale celkově je to fakt dobrým směrem ulítlý seriál, který když už člověku náladu nezvedne, tak ji aspoň nezkazí. ()

movie

Vůbec nechápu proč přesně je tohle označovaný jako "dětská / rodinná" záležitost, některý díly sou dost slušnej trip. ()

Dudek

Absolutně nezajímavá blbost, kterou už několik dlouhých týdnů sleduji na satelitu. Je ale možné, že humor je tam podáván hlavně formou dialogu, který se mi z němčiny žertovně opravdu přeložit nedaří. Originalitu a zajímavé prostředí však hodnotím 40%. ()

Eddard

Spoungbob je taková malá, milá blbůstka, která mě vždycky zaručeně rozptýlý, když nemám zrovna náladu podívat se podesáté na nějaký díl South Parku, Futuramy či Simpsonů. Taková dadaistická, veselá záležitost, která se sice nikdy nevyšplhá do takový výšin popularity jako výše zmíněné kusy, ale rozhodně mezi nima místo má. Ať žije Spongebob, vivat Patrick! 70% ()

Trellíno

Velice zábavná a zejména neskutečně originální a ulítlá záležitost a navíc jsem si právě teď všimnul, že se chystá celovečerní film a dokonce, že se snad objeví i u nás v kinech. Občas se skutečně dějí zázraky. ()

kinej

Po pár dílech jsem si tuhle ujeťárnu zamiloval. Sponge Bob je pokaždé originální a hlavně vtipný. Ač není ze stejného kanálu, navazuje na tu nejlepší tradici Cartoon Network tj. Dextrovu laboratoř, Johnyho Brava, nebo i Rena a Stimpyho. Velice zábavný seriál. ()

juta

Víte co se říká: "zvědavého šneka zabila sůl." Ze začátku mě Spongebob moc nebral, ale když už jsem si na tuhle houbičku zvyknul, tak mě začala bavit. Je pěkné sledovat bezstarostného žluťáka, který se svým tělem a obličejem dokáže provést neskutečné šílenosti a být přitom vtipnej a lézt na nervy Sépijákovi společně se svým kamarádem Patrikem. Hodně dobrá originální záležitost. Mám před sebou ještě spoustu dílů, na které se těším. :-) ()

Big Bear

Z donucení (při tom když to sleduje jeden z mých potomků) na to občas kouknu. Trochu mi uniká celý ten koncept. Havajská hudba, mycí houba, celé je to divné. A ani ta animace není nic moc. Ale nezastírám, že pár hlášek bylo vtipných. Můj šálek kávy to však není. Dva krabí hambáče. * * ()

DJ Obelix

Naprosto genialni infantilni humor spolu s krasnou animaci nam muze dat dohromady jen jedno - SPONGEBOB SQUAREPANTS! Nikdy neodpustim ceskym TV stanicim, ze tento kult nechaly bez povsimnuti a ochudily tak nas narod o genialni oddechovku, u ktere se skvele pobavi jak deti, tak i dospeli (ovsem vyzaduje to samozrejme nadhled a smysl pro humor ;-) ()

Zodd

Což o to, na začátku neskutečně chytré, ztřeštěně zábavné, s nadsázkou a pro všechny. Později jen ukřičená infantilnost, ve které jsou popkulturní odkazy (Např. sci-fi padesátek?? Kolik dětí maximálně věku prvního stupně základky to pochopí?) jen pomníkem prvních asi tří sérií. A kvůli Nicku to asi jen tak neskončí. Původně jsem si myslel, že jde o postavu ze staré theatrical éry a ten vzhled postav i gagy to hodně připomínají, přitom má velmi originální prostředí, zřejmě důvody, proč SpongeBob tolik zabral. Autor Hillenburg (který už dávno odešel od seriálu) byl sám mořským biologem. Upřímnou soustrast. ()

Carol Pifková

Napriek tomu, že budem mať onedlho 22 sa pri tomto seriáli nasmejem. Veľmi zvláštny humor robí tento animák niečím iným ako ostatné kreslené seriály, SpongeBob je môj obľúbenec a milujem jeho český dabing, takže SpongeBob zaručene iba v češtine. ()

Sinecod

Tohle je strašně srandovní seriál. Procházela jsem kolem něj kolik let, ale teď na něj čučim stále. Spongebob je mluvící houbička, která žije v ananasovým domečku na dně moře. Už jenom ten nápad je dost legrační. Oblíbené postavy: Spongebob a Sépiák a Gary a Patrick. ()