Toren

4/10. Moc jsem to nepobral. The Lonely Island tvorbu mám docela rád, ale tenhle "příběhový" hudební klip mi nabídl jen bolehlav a parádní audiovizuál... příště by to chtělo nějaký určitý směr a soudržnou myšlenku. ()

Colby Sawyer

The Lonely Island jsou skvělý, ale tohle se moc nepovedlo. Písničky nejsou zas tak vtipný a celkově tomu chybí nějaký směr i myšlenka. Kdyby kluci nahráli normální album nebo natočili “klasický” baseballový film ve stylu 7 days in hell nebo Tour de Doping, tak by udělali líp. ()

hroubek

Čekal jsem to více sportovněji zaměřenější. Těch písniček je tam moc. Má to šílený tempo, audiovizuálně je to masakr, a z některých nápadů mě šla hlava kolem. Bohužel je to taky zbytečně přeplácané a nevyužije to ten sportovní potenciál jako Tour de Pharmacy nebo 7 days in Hell. Škoda. ()

Maximilianus

The Lonely Island majú aj lepšie projekty, každopádne od polovice to už boli Lonely Island, akých mám rád. Aj pesničky sa dali počúvať. Nie top, ale dobré. ()

tehol

nejsem nejaky hardcore fanousek lonely island, ale mam jejich pisnicky a humor rad. ale tady jsem se usmal za cekou dobu jednou (gym song)... nejak vubec nechapu, o co ma vlastne jit a jestli to ma nejaky dej nebo aspon nejakou logiku. je to uplne jine nez predchozi projekty (7 days in hell, popstar, tour de doping) a horsi, ve vsem. ◘◘◘◘◘ ps. prestoze vetsinou, jde v pisnickach lonely island predevsim o vtipny text (ktery tady stejne nebyl), tak jsem u nich vzdy ocenoval i dobre zvladlou a chytlavou hudbu, ktera v pohode konkurovala strednimu proudu. tohle bylo ale k uzoufani, asi meli rict haimam, at jim radsi neco slozi namisto poskakovani ()

DoctorLenny

9/10. Baseball je extrémně americký sport, který neznám a nesleduji, ovšem stačilo jen trochu "googlení" abych pochopila, že se zde snaží Lonely Island převyprávět příběh o vrcholných sportovcích dotlačených se slávě drogami, jejichž znakem byl jakýsi "placák" předloktím. Základní dějová linka spočívá v tom, že existuje jakýsi José Canseco a jakýsi Mark McGwire, kteří 30 let zpátky hráli vrcholnou ligu baseballu za Oaklands A's a proslavili se jako Bash Brothers, později oba uznali, že jeli na steroidech. Jakmile víte tuto základní informaci, nic vám už nemůže bránit si užít toto dílo v téměř celém jeho dosahu. Sami Lonely Island označili tento krátkokomentážní snímek jako jistou visual poem, tedy vizuální báseň, a jelikož je to samozřejmě provedeno v jejich osobitém stylu, jejich fanoušek si to zkrátka nemůže neužít. A jakožto příznivec jejich místy drsného a sprostého rapového projevu jsem nadšená. Písně jsou neotřelé, fungují a kdyby se celé dílo nereprezentovalo jako parodie, vůbec bych si neuvědomovala, že se má jednat o tzv. joke rap. Osobně jsem se téměř nezasmála kromě několika okamžiků, za to jsem často stála s otevřenou pusou nad celým provedením, beaty a textem. Za mně to byla pecka za peckou, zvláště jsem si oblíbila songy Jose & Mark, Focused on the Game a Daddy, ale ani ostatní písně z celého alba nijak nepokulhávají a to tempo je čistě brutální. Vizualizace na Netflixu v podobě třiceti minut má skvělou animaci, grafiku i efekty a uteče jako nic. Pro Lonely Island fans skvěle strávená půl hodina a nespočet hodin na Spotify. ()