Doslova přes noc se z Jimmyho Connelyho (Orlando Bloom) stane sex-symbol a britská boxerská naděje. A on sám přesně neví, co si s takovou nenadálou slávou počít! Jimmy je totiž, abyste tomu rozuměli, mlíkař a baví ho to. Když ale v místní tělocvičně náhodně vyřadí z provozu britského kandidáta na titul ve světovém šampionátu v boxu, je z amatérského ringu vhozen mezi profesionály, kde se má utkat se současným světovým šampiónem. Takže je na čase, aby začal pořádně prohánět své tělo a taky sehnal co nejvíc pomocníků a rádců, jak na to. (oficiálny text distribútora)

Malarkey

Byla to blbost, ale čekal jsem na závěr filmu. Tím pádem mě nutil dokoukat do konce. A to jsem ani nedokázal uvěřit, že ten ubohej mlíkař bude Orlando Bloom. Ten Orlando Bloom, kterej sekal hlavy v Pánu prstenů zasranejm kostlivcům a nemrtvým. No nemožný. Anglická komedie, ale bez vtipu ani suchýho humoru. No prostě bez ničeho, i když mi to kolikrát přišlo absurdní, ta absurdita byla o ničem. ()

dustur

Tak toto bol jeden dosť podpriemerný film ,a to v ňom hral Orlando Bloom , ktorý tu bol podľa až príliš nudný ,na rozdiel od filmov ktoré mal predtýmto filmom ,,Piráti z Karibiku - trilógia Pán prsteňov"... A ja by som tento film vôbec nenazval ani tak komédiou ,lebo sa mi pri tomto filme nepodarilo ani raz zasmiať.. Ale ktomi tu bol sympatický bol Michael Peña...,ten si tu svoju úlohu aj užíval... Moje hodnotenie filmu ,je slabé .: 2 / 5 ()

heyda

Tohle se moc nepovedlo. V jistých momentech se Calcium Kid docela chytá a dokonce i umí pobavit, jenže tyto momenty jsou často knockoutovány nesmyslným scénářem nebo trapným dějovým zvratem. Především to ale rejža příliš překombinoval, takže jsem vlastně nevěděl, jestli koukám na dokument, na parodii nebo komedii nebo na vážný snímek. Škoda: 40% ()

Juto

Jednoduchý príbeh je stále tým najlepším písaním. Film je nakrútený v pseudo-dokumentárnom štýle, takže postavy skutočne poznáte osobne. Film obsahuje veľa humoru čo mu pomáha. Tvorcovia filmu použili niektoré štandardné filmové „klišé“ a základné postavy, ale použili ich dosť efektívne.Postava Orlanda, The Calcium Kid, je veľmi roztomilá. A divák mu začne fandiť, fajn film. 5/10 ()

Oskar

Vzestup, pád a opětný vzestup vyjukaného mlékaře "mezi provazy", opentlený ironickým rámcem pseudodokumentu. Přiznám se, že úplně nechápu, proč všichni pořád tak kritizují Orlanda Blooma. Nejsa chichotající se třináctkou, rozhodně si nezdobím stěny jeho fotografiemi, na druhou stranu ale nevidím důvod, proč někomu zazlívat, že se narodil jako mončičák. Jiné minority jsme se přece naučili tolerovat a Mr. Bloom navíc opakovaně dokazuje, že mu jeho postižení nebrání vést plnohodnotný život. Navrhuji proto "causu Orlando" definitivně uzavřít a nastolit jinou palčivou otázku, která nedá spát milionům dychtivých: Podaří se té Britney ten comeback, nebo ne? 50% ()

• Režisér Alek De Rakoff měl v tomto filmu svůj debut. Předtím dělal jen na hudebních videích zpěváků Ice T, Space, Bucketheads a N-Trance. (HappySmile)
  • Ve střední váze nosí boxeři speciální boxerské rukavice, ale ve filmu vidíme boxery jen s rukavicemi pro amatéry. (Dawid199)