Jack Black: Spider-Man

(TV film)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Komédia
USA, 2002, 5 min

Jack Black a Sarah Michelle Gellar hrají v parodii na komiksový film Spider-man, jež byla natočena v souvislosti s pořádáním cen MTV. Ve zhruba pěti a půl minutovém snímku se tvůrci snaží co nejvtipněji podat proměnu obyčejného kluka na pavoučího muže s nadpřirozenými schopnostmi. (Stegr)

Gemini

Obscénní a nechutné. Jak taky jinak, když jde o Jacka Blacka:) Ale nic to nemění na faktu, že je to výborný střihový skeč...a že je mnohem zábavnější než ta filmová předloha:) ()

Matty

Další zdařilá parodie hollywoodského trháku, škoda, že ještě nikoho nenapadlo je všechny sestříhat do jediného celovečerního filmu. ()

tron

Nefenomenálna paródia fenomenálneho Jacka Blacka, tentokrát na SPIDER-MANA. Nechápem, čo robia vo filmovej databázy SCÉNKY. ()

H34D

Poněkud vlažná, ale stále úsměvná parodie o zrodu komiksového superhrdiny. Náboj Pána piercingů to nemá, ale jak se říká - lepší, než drátem do oka. Fajn, že Jack Black se nepřestává snažit a je pro každou blbost. Not Gay Enough? 6/10 ()

Shit

Blackova parodie na zrod Spider-mana za pomocí určitých scén z filmu, ale popravdě to neni až zas tak strašně vtipný, ale probuzení Peter Parkera a pohled do zrcadla nemá chybu ()

Segrestor

Sotva si lze představit v tomto skeči nějaký jiný ksicht, než právě ten Jacka Blacka. Pitvoří se co to dá a to utahování si z Raimiho Spidermana je dokonalé. Konečně potvrdil mé podezření, co bílého vlastně ten Spiderman vystřikuje. ()

Hal_Moore

Výborná záležitost. Když se do toho MTV opře, tak i ona umí. Jack Black mě ještě nikdy nezklamal a neudělal to ani zde. Sarah Michelle Gellar je správná šťabajzna i jako Mary Jane, i jako Wonderwoman. Not gay enough. ()

JohnnyD

Podobne ako LOTR paródia je to o poznanie menej vtipné ako Mission Improbable alebo Backstreet Boyz, no stále relatívne vtipné. A so Sarah Michelle Gellar! ()

Nin

Nářez. Když jsem to viděl poprvý, tak jsem měl jen pusu otevřenou dokořán. No a Sarah Michelle Gellar a znělka z původního kresleného seriálu se Spider-manem mě ještě víc dodělala :) Jen tak dál ! (8/10) ()

Stegr

75% - Na Lord of piercing to sice nemělo, ale přesto to bylo zajímavé. Některé pasáže se daly zparodovat mnohem lépe... ()

Deimos

YouTube/// Obsazení 8/10 Děj 9/10 Hudba 6/10 Efekty 7/10/// +je zde Sarah Michelle Gellar a Jack Black, sqelá parodie -no mohlo to být klidně delší/// Spidieho mám celkem rád, Blacka jsem si už oblíbil a jakékoliv parodie beru. Tahle je obvzlášť povedená, mnoho vtipných momentů a záběrů/// Celkem 78%/// ()