Na každém kroku

• Turecko Her Yerde Sen
TV spot
Turecko, 2019, 54 h 3 min (Minutáž: 124–150 min)

Réžia:

Ender Mıhlar

Predloha:

Necmettin Akdeniz (kniha)

Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Aslıhan Malbora, Cem Cücenoğlu, Ali Yağcı, Ayşe Tunaboylu, Barış Yıldız, Aziz Caner İnan, Binnur Şerbetçioğlu, Özge Gürel (viac)

Demir a Selin, dva extrémně tvrdohlaví mladí lidé, se scházejí v jednom istanbulském domě. Oba tvrdí, že dům je jejich, a u právníka se ukáže, že dům prodaly dvě stárnoucí sestry Leyla a Firuze. Jedna Demirovi, druhá Selině. Konflikt, kdo zde bude bydlet, vypukne okamžitě. Zdá se, že budou nuceni žít spolu. Jako by to nestačilo, Selin, která pracuje ve společnosti Artemim, očekává nástup nového šéfa. Jak se ukáže, je to Demir. Věci se teď opravdu vymknou kontrole... (TV Nova)

TV spot

B.Wilde

Než jsem začala koukat na Voyo, znala jsem už pár scén z hudebních videí a také jsem první tři epizody viděla v originále s titulky... když jsem pak zjistila, že bude seriál s dabingem, dost jsem se těšila. Furkana jsem si oblíbila už ve Sladké pomstě a tady se mi to zdálo ve velmi podobném duchu. Dost se mi líbilo herecké obsazení, lokace i hudba. Ze začátku i příběh vypadal dost zajímavě, ale v poslední třetině se to trochu láme a konec je dost urychlený a některé věci zůstávají otevřené (bohužel bylo natáčení v Turecku ukončeno dříve). Selin je hodně střelená a je to často zdroj vtipných momentů... ale i přesto, že je Aybuke sympatická herečka, tak byly v ději i momenty, kdy mi Selinino chování spíše vadilo. I přes to, že hraje dospělou ženu, občas se chovala jako nevyzrálá puberťačka... ve chvílích, kdy se to tam vážně nehodilo. Chtěla jsem dát původně 4* ale nakonec dávám tři za poslední etapu, která mě moc nebavila. ()

wdc

Začátek dobrý, bavilo mě to. Pak už to trochu ztratilo náboj a občas příliš skoupé, nenápadité. Konec nebyl jiný, nenadchl a mírně trapné klišé. ()

Danikaa

Nápaditý začiatok, zaujímaví a milí herci, ústredná dvojica medzi ktorou to iskrilo, veľmi príjemná hudba. Potom to však začalo veľmi pripomínať "Zasnenú lásku" a čaro sa vytratilo. Dopozerala som to, lebo ma zaujali aj osudy vedľajších postáv. Za stratený čas to však nepokladám. Rozvážny Demir v podaní Furkana Andica a slniečko Selin v podaní Aybüke Pusat, to je tiež jeden z magnetov, prečo tento seriál odporúčam. ()