Webové stránky odhalily krutou pravdu. Navenek poklidné městečko je ve skutečnosti plné sexu, vražd a lstí... (oficiálny text distribútora)

MickeyStuma

Dějství plné zvratů a nečekaných situací. Thriller, který by více vynikal na filmovém plátně. Televizní ztvárnění kazí atmosféru, což je ohromná škoda. Vznikla tu tak spousta nudných částí. Na scénáři se však taky trochu mělo více zapracovat. První čtvrthodinka, kdy se seznamujeme s hlavními aktéry příběhu, se nám prozrazují nejen manželské problémy, ale i problémy psychické hlavní hrdinky. Řekl bych, že je to zcela zbytečné, neboť na následujících událostech to nemá vůbec žádný vliv. A takových zbytečností je tu více. Kdyby nebylo k mání něco lepšího, jako ponurá náhrada na jedno skouknutí zcela postačí. ()

Tommassi3

"Musíme odsud hned vypadnout, Molly !! Podívej se na mě !! Jsem celý od krve !! Od dvou různých lidí.." Ať se koukám, jak se koukám, já prostě žádnou krev nevidím, on totiž Robert vypadá skoro jako ze žurnálu, i když pobíhal v amoku hustým lesem, zastřelil brokovnicí zvrhlýho šerifa, toho pak uklidil i s autem do jezera a nakonec ještě táhnul polomrtvou spoutanou neznámou ženskou bůhvíjak daleko k sobě do chaty !! Šikula, co ?! ;) No, co vám mám povídat !! Ono je to dost podobné i s tímhle snímkem, který sice rozehrává velmi slibný příběh, nicméně hodně polovičatě, ostatně nedostatek peněz tu cítíte z každého záběru, přičemž tvůrci všechno tak nějak postupně pohřbívají pod hromadou naprostých nesmyslů a přehrávajících dřeváků, byť s profláknutými ksichty, čehož budiž dostatečným důkazem zejména příšerný Daniel Baldwin !! Na druhou stranu jsem si dost užíval nádhernou Kanaďanku Emmanuelle Vaugier, v naprosto odlišné roli, než na jaké jsme u ní zvyklí, ať už se budeme bavit o její Mie, Charlieho snoubence, v rámci seriálu Dva a půl chlapa, či Susie z příjemné slaďárny 40 dní a 40 nocí, jako skvělou mrchu Rae Buttler, která zde funguje jako hybatel děje, ale rozhodně se na ni i opravdu příjemně kouká, což lze ostatně říct i na adresu Chandry West, která si zahrála Robertovu manželku Molly !! ;) To Nathan Fillion, jemuž stále nějak nedokážu přijít na chuť, jako Robert mě zrovna moc dvakrát nenadchnul, ostatně ani Castle na zabití nepatří zrovna k mým oblíbeným seriálům, takže nad jeho účastí hýkat nadšením skutečně nebudu, i když myslím, že právě jeho tvář by mohla být tím pravým tahákem pro spoustu diváků !! Známý americký scénárista Craig Brewer, který přesvědčil o svých kvalitách zejména svým zásadním počinem, také v pozici režiséra, v podobě dramatu V řetězech, mě určitě nezklamal ani tentokrát a byť tentokrát jeho scénář připomíná pořádně vyzrálý ementál, snadno odhalíte spoustu jeho oblíbených motivů, myslím především tu femme fatale či tradiční traumata hlavních hrdinů, a oceníte zejména pro něj typicky nečernobílé charaktery, a tak se mi nakonec zdá jako největší problém polovičaté televizky Water's Edge jméno naprosto nezajímavého režiséra Harveyho Kahna.. Přes všechny opodstatněné výhrady, které bych k Brewerovu scénáři mohl mít, jsem si jist, že bylo našlápnuto na hodně zábavné i atmosféricky, k čemuž značně přispívají jak lokace Britské Kolumbie tak i soundtrack Terryho Frewera, slušně zvládnuté béčko.. Naopak by mě velmi zajímalo, které prase má na svědomí zdejší text obsahu Vražedného odhalení, protože takhle to nejspíš vypadá, když někdo, navíc očividně idiot, pracuje s webovým překladačem, takže se nám místo spoilerování dostalo trošku mystifikace !! Nezbývá než zatleskat !! ()