Komiksák, Líza a Bart si mohou splnit své sny. Podaří se jim to, nebo pohoří? (TV Prima)

Anderton

Je to čisto subjektívne, ale diely odkazujúce na americkú mániu okolo komiksov idú tak trochu mimo mňa. Hore to ale vyťahuje Komiksák ako Dr. Octopus, Bart ako kráľovná na jednorožcovi a Duff Tea. 70% ()

LachtanShows

Začátek s Komiksákem a miliardou milých odkazů na filmy Marvelu i jiné snad dokonce až na čtyři, zbytek epizody s Lízininou supermoderní propagandou genderové otázky nejlépe na dvě hvězdy. Takhle mrvit kdysi špičkový komediání seriál jen kvůli vlezdoprdelkování aktuálním trendům. Styďte se..! ()

Rayen1

Nemám moc v oblibě nový díly Simpsonů, ale tohle mě celkem bavilo... hlavně - díl jsem viděl 2x a když jsem na něj koukal podruhý, všimnul jsem si spousty malejch narážek a vtipů v pozadí... možná až na ten "meh" konec to celkem šlo a bavil jsem se! A to nejsem úplně fanda novejch dílů. ()

• V obchodě s komiksy řekne Seymour matce, že se na ni zlobí tak, jako když ho zapsala do armády. V epizodě Ředitel Skinner a seržant Skinner (1997) jsme se ale dozvěděli, že Seymour není její pravý syn a tudiž ho nemohla do armády zapsat. (Duoscop)
  • Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)