Z Barta se stane obávaný vládce Springfieldu, což se mu záhy vymstí... (TV Prima)

LachtanShows

Ve většině případů, kdy se lidé kolem Matta Groeninga chtějí přizpůsobit moderním trendům, mě jejich nátlak zrovna netěší, ale potřeba věnovat se boomu kolem posledních Avengerů se mi zalíbila už v čase, kdy bratři Russoovi avizovali své hostování v Simpsonových. ()

Anderton

Ďalšia nerdovsko-geekovská epizóda ma nechala pomerne chladnou, paródia na spoilerovanie a horúčku okolo Avengers má ale svoje publikum. Nakoniec to vytiahli bratia Russovci, ktorí to myslia skutočne vážne, pretože spoilerovanie môže spôsobiť pád celosvetovej ekonomiky. Záver vo virtuálnej realite je proste lepší než predchádzajúca skutočne skutočná realita, čo je pre dnešnú dobu symptomatické. ()

Loki_Six

"You can't spoil that movie for me, because I don't care what happens. You see, as a grown-up, I know that muscle jerks in tights with magic powers punching and hugging each other is boring BS for babies. So go ahead, tell me what Captain Doodad does to Zippity Whoever. Because it means nothing." ()

• Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)
  • Na plese hraje píseň „Spandau Ballet“ od True. (Duoscop)