Ukáže se, že děda Simpson v hloubi duše skrývá dávnou zakázanou lásku... (TV Prima)

Loki_Six

"This is the 40's! Guys like you don't exist!" Super diel, mám rád keď riešia LGBT, vždy sa bavím. A potom prídem sem a bavím sa znova na homofóbnych komentároch. "Our manhood is under assault, Sergeant. Incoming gay panic!" ()

honajz2

Další nudná a trapná epizoda, která se jen tak tak zachránila před odpadem. Být to o něco trapnější nebo nudnější, klidně ten odpad dám, protože tohle byla hodně slabá epizoda. ()

Anderton

Ďalšia epizóda z dávnej minulosti Abrahama Simpsona patrí v tejto sérii k najlepším. Ale to závisí najmä od vášho vzťahu k tejto ráznej postavičke. Nápad s plastovými vojačikmi je skvelý a je využitý tak na 80%. Určite pomohlo, že tu nemáme ďalšiu vedľajšiu dejovú líniu, takže príbeh je priamočiary a hladko sa sleduje. Abrahamove okorenené historky sú väčšinou vtipné, ale to je dané aj ich nemotorným podaním. Tentokrát sa do veci zapojí celá rodina, len tie obavy, že tie stovky miliónov sú už nenávratne preč, sa naplnili. Našťastie si nabudúce nebude už nikto nič pamätať, nielen Abe. ()

waits

Ahá, tak někdo je homosexuál, někdo hetero, ale všichni jsme ze stejného těsta. Že jde o další velmi nudnou epizodu by se dalo snést, ale že jde navíc o další epizodu výchovnou.. dohromady k uzoufání. ()

LachtanShows

Mezi tím obrovským množstvím postav, které v Simpsonových vystupují, se vedle Komiksáka, Otty nebo Vočka nachází na přední přícce těch otravných rozhodně děda Abe a další pokus o jeho oslavování americké válečné minulosti mě pěkně iritoval. ()

• Ve sklepě u Simpsonových jde pod schody zahlédnout hlavu Bendera ze seriálu Futurama (od r. 1999). (Duoscop)