Blíží se Vánoce a Bart s Lízou mají jediné otravné přání, chtějí chytrou televizi. Otravují s tím tolik, že se Marge nakonec vydá na černý pátek do obchodního domu pro extra levou televizi i za cenu omrzlin... (TV Prima)

LachtanShows

Ze zpackané jubilejní 30. série (nemusím ji již jen proto, že ke kulatinám neobměnili tvůrci intro jako v případě sezóny dvacáté) jeden z těch povedenějších dílů, představující hezkou nostalgii v rámci všech vánočně laděných. I na Lísu s hlasem Korolové už se dá zvyknout. ()

honajz2

Ale jo, dalo se to. Sice nic extra, nějaké ty trapné scénky tam jsou, ale rozhodně to bylo lepší, než poslední epizody. Dokonce jsem se tu i u něčeho pobavil a celkově tahle epizoda mě ani moc nenudila. Takže nějaký posun k lepšímu tady je, snad mě to příště zase nezklame. 2* ()

• V gaučovém gagu jsou Marge, Lízaa, Maggie a Bart vzhůru nohama a oblečení jako Luke Skywalker (Mark Hamill) z filmu Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980). Bart si v tomto gagu přitáhne pomocí síly světelný meč a usekne Homerovi (Wampovi) ruku, jenž je Sněžným mužem, stejně jako v původní scéně z filmu. (Harper66)
  • Scéna, v níž se vedoucí hotelu probouzí v posteli s hlavami robotických prezidentů, odkazuje na film Kmotr (1972). (Azurose)