Aby měla úspěch s prodejem dóz na potraviny, předstírá Marge, že je transvestita... (TV Prima)

TroiMae

Simpsonovi ztratili dech už dávno. V roce 2018 vykrádat Amélii z Montmartru je poněkud dýchavičné. I všechny ty stereotypní vtipy s teplými kadeřníky jsou jak z devadesátek. A „transkama“ se taky nic nezachrání, respektive český překlad, který z „drag queen“ udělá transky a zřejmě to je důvod neschopnosti rozlišit trans(gender) člověka od travesty umělce. český překlad svou cisnormativitou tenhle díl úplně zabil. ()

Anderton

Z oboch dejových línií sa dalo vyťažiť viac, ale ako obvykle, samostatné fóry fungujú. Líza ako Amélia z Montmartru, to sa ponúkalo už dvadsať rokov, každopádne ide skôr len o taký doplnok k Marge, ktorá predáva dózy a to je v súčasnosti in, iba ak ste transvestita. S anjelskými krídlami jej to sluší, tvorcovia sa neboja byť nekorektní, keď po prezradení tajomstva jej fanúšikovia odídu so slovami "je to len žena". ()

honajz2 odpad!

Hrozně nudná epizoda bez špetky jakéhokoli vtipu... Mám dojem, že s těmi Simpsny už fakt skončím. Ale ještě uvidím, jaký bude příští díl. Tohle byl odpad, chvíli jsem přemýšlel i o 1*, ale pak mi došlo, že vlastně není za co, a Waylona to nezachrání. ()

• V epizodě se objeví RuPaul v roli Queen Chante a drag queen Raja, která hraje sama sebe. Raja byla vítězkou 3. série RuPaulova soutěžního pořadu RuPaul's Drag Race (od r. 2009), v níž se hledá "příští americka drag superstar". (Azurose)
  • Během vystoupení drag queens v klubu hraje skladba „Glamazon“ od RuPaula. (Azurose)