Marge se už nemůže dívat na místní tragickou politickou scénu, a tak se rozhodne kandidovat na starostku města Springfieldu. Aby získala potřebnou podporu voličů, a hlavně jejich hlasy, začne si dělat ošklivou legraci ze svého vlastního manžela Homera. (TV Prima)

honajz2

Asi se rozepíšu. Tak za prvé, návraty ke starým dílům a starým postavám prostě nefungují. Tady máme sice jenom SPOILER jednokolejku KONEC SPOILERU, ale když si vezmu většinu dílů z 28.série... Vrací se staré postavy, někdy to dospěje až tam, že se prostě okopíruje nápad ze starých sérii. A ne, nefunguje to a nejspíš ani nebude. Za druhé, ta ošklivá legrace z Homera, na kterou láká obsah, má v tomhle díle asi 3 minuty dohromady. Za třetí, čím dál tím víc se z toho stává seriál pro děti, jelikož ty vtipy tam už jsou tak trapné, že je mi až stydno se na to dívat... Jo, takové moje rýpnutí, když už tu máme návraty ke starým epizodám - Quimby byl vždycky za demokraty, za ty ale v této epizodě kandiduje Marge a to proti Quimbymu, který by v tomto případě měl být za demokraty... ()

Anderton

Opäť nechápem všeobecnú skepsu voči nejakému vydarenému novšiemu dielu. Je to síce o politike, ale Marge ako starostka ťažiaca v popularite z blbosti svojho manžela je slušnou satirou. Heslo "She´s with stupid" má kultový potenciál. Rovnako ako nafukovací Homer či jeho spoločná demolácia Flandersovho domu v tanku s Ježišom. A je jedno, že išlo iba o predstavu. Len je škoda, že Marge tou starostkou aj nezostala, seriál mohol nabrať nový smer. ()

Ryuuhei

Fraška. Ale naprostá. Myšlenka starostování je sice nová a má svou pointu, ale o čem to jinak bylo? Úplně o ničem. A když už jsem nevěděl co by, přišel na řadu absurdní humor třeba ve formě Homera á la velryby (musel jsem se ze vší té zoufalosti zasmát). Tohle už nemá jiskru, pořádnou myšlenku a už vůbec ne zpracování hodné kvality o hodně starších dílů. Bojím se, že takhle Simpsonovi půjdou už do opravdového kopru. ()