Když se Patty a Selma od matky dozví, že otec zemřel na rakovinu plic, rozhodnou se přestat kouřit. Ale dodržet předsevzetí není tak snadné... (TV Prima)

Anderton

Dve výborné dejové línie v jednej epizóde, to nevídame zakaždým. Petty a Selma možno prestanú fajčiť, ale všetci dobre vieme, že zvyk je železná košeľa a ony dve sú železné ladies, tak čo by si bez toho smradu okolo seba počali. No a Maggie nájde nečakaných spojencov medzi miestnou malou zverou a čaká ju jedno veľké dobrodružstvo, jednému zvieratku totiž pôjde o život. Epizóda ako z najlepších rokov seriálu. ()

SNCIS

Hlášky: Homer: (Vleze za sprchy.) "Co takhle společná sprška po včerejší noci?" Patty: "Nedívej se na mě!" Homer: "Ale ty jsi všude!" Patty: "Úchyle!" (Homer vyděšeně vyskočí ze sprchy.) Patty: "To tě neučili klepat?" (Homer si do očí chrstne bělidlo.) Patty: "Vypadni odsud!" Homer: "Ještěže jsem slepý." (Homer odchází potkává Barta.) Bart: "Jsem na řadě." Homer: "Ne!" (Chrstne do obličeje Barta bělidlo.) Bart: "Co to sakra děláš?" Homer: "Udělal jsem to z lásky, chlapče." Patty: "Co ten povyk?" (Pronese Patty v županu. Bartovi dojde že mohl vidět Patty nahou.) Bart: "Díky, tati." (Obejme Homera.) Homer: "Není zač, synu." Bart: "Díky, díky, díky, tati." Homer: "Není zač, bude to dobré." - 60%. ()

• Homer (Dan Castellaneta) povie, že keď bude mať babička 81. narodeniny, bude to okrúhle výročie. V deviatkovej sústave sa číslo 81 napíše ako 100. V trojkovej sústave je to potom 10000. (ČSFD)