Bart se opět zamiluje. Jeho vyvolenou je tentokrát krásná dívka jménem Jenny. Chodí do 5. třídy a zdá se, že je úplně bezchybná. Aby Bart získal její srdce, přestane dělat své typické žertíky a lumpárny. (Česká televize)

whack

Líza dostane liek Ignorital, ktorý jej umožní vidieť realitu, z ktorej má depky, v iných farbách. Pripomína mi to trošku pointu kultového filmu Jsou mezi námi, akurát že tam je to naopak. Je to celkom trefný diel, pretože mám pocit, že Ignoritalom je nadopovaných aspoň 90 % populácie. ()

Anderton

Neviem kedy naposledy, respektíve či vôbec niekedy, bol Bart takto zaľúbený. Ale v jeho veku je aj tak dôležitejšie priateľstvo. Čuduj sa svete, ale zo zápletky, ktorá začína obligátnym otravným Líziným fňukaním nad ekologickým stavom sveta, sa stane dosť možno najvtipnejšia dejová línia s touto mladou slečnou. No a kto za to môže? Nie kto, ale čo, a to čo sa volá ignorital. No a Lízine halucinácie nemajú chybu. ()

• Když z nápisu nad vchodem postupně padají jednotlivá písmena a omračují školníka Willieho, tak vedle něj spadnou tři nakloněná písmena „N“, která vytvoří citoslovce spánku „ZZZ“. Název „Springfield Elementary School“ přitom ale obsahuje jen dvě „N“. (Cheeker)