Homer zase něco zvoral, zapomněl na Vočkovy narozeniny, a k tomu mu dokonce slíbil, že s ním pojede na ryby. Vočkovu rozesmutnělou duši se snaží zachránit Líza referátem o „významné" osobnosti Spriengfieldu. Dokonce objeví, že se v něm skrývá básník, a tak se rozhodne jeho „tvorbu" poslat do Perspektiv americké poezie a začnou se dít věci... (Česká televize)

Loki_Six

"Stop the presses! Send my wife some flowers and bring me an advil! What do you mean you don't work for me? You're hired! Now that you're hired, you're fired! Now that you don't work here, we can be friends! Now that we're friends, how come you never call? Some friend you are!" ()

DJ_bart

"Tohle je podruhé kdy mám šanci vyhrát zlatou medaili. Naposledy jsem ji získal v 36. na olympiádě v Berlíně při disciplíně v hodu s oštěpem. V publiku byl i Hitler. Bohužel, svým oštěp jsem zasáhl atentátníka, který se ho pokoušel zabít. Později jsme se tomu s Hitlerem u večeře zasmáli." ()

Anderton

Samotná ústredná dejová línia s Očkom ako básnikom nie je úplne top, každopádne tie fóry okolo rozhodne sú a olympiáda "starších" občanov Springfieldu s jednou veľmi dôležitou retrospektívou je ešte viac top. Naj top je ale scéna s masážnym kreslom u Očka doma (pardon, v hotelovej izbe), niečo podobné by ste doma mať určite nechceli. Nakoniec sa musí prejaviť aj Očkova zákerná povaha, na druhú stranu je to ale aj citlivý človek, len má trochu dlhé vedenie. ()

• V epizodě zazní úryvek písně „Let's Get It Started“ od The Black Eyed Peas. (Duoscop)
  • Název epizody Moe'N'A Lisa odkazuje na slavný obraz Leonarda da Vinciho „Mona Lisa“. (peeteno78)