Epizoda o tom, co všechno může způsobit dárek ke Dni matek v kombinaci s Homerovou nezřízenou mlsností, o medvědovi a o vztazích mezi zvířaty vůbec... (Česká televize)

Anderton

Homer a príroda, respektíve Homer vs. príroda, to vždy skvele fungovalo. Teda pre Homera to nikdy nebolo med lízať, ale my sa pri tom bavíme vždy skvele. Neinak je tomu aj tentokrát. Homer ako skúsený zálesák sa dostane do krížku s medveďom a čaká nás zopár dejových zvratov a množstvo dokonalých fórov. Určite poteší nová postava lovca medveďov a ďalšej divokej zveri, osobne dúfam, že sa tento chlapík v seriáli ešte objaví. Najlepšie, keď zase bude Homer bojovať s nástrahami prírody. ()

• Marge Simpsonová sedí spolu s nimrodem Grantem Connorem v džípu. Ten vytáhne pušku, aby si obstaral svačinu, ale když s ní zamíří, tak z ní zmizí zaměřovací optika. (Sykii)
  • Když si Homer připravuje ochranný oblek proti medvědovi, tak zazní úryvek písně „Eye of the Tiger“ od Survivor. Když se potuluje s medvědem, tak slyšíme píseň „I Got You Babe“ od Sonnyho & Cher. (Duoscop)